دانلود کامل پدرخوانده قسمت ۸ هشتم فصل سوم 3

دانلود کامل پدرخوانده قسمت ۸ هشتم فصل سوم 3

دانلود کامل پدرخوانده قسمت 8 هشتم فصل سوم با کیفیت های مختلف و لینک های مستقیم را در این صفحه از مجله شبونه اماده کرده ایم.

قسمت 8 رئالیتی شو پدر خوانده منتشر شد یک مسابقه جذاب بین سلبریتی ها که قطعا میتواند شما را برای ساعتی سرگرم کند.

دانلود کامل پدرخوانده قسمت 8 فصل 3

لینک های دانلود پدرخوانده قسمت 8 با کیفیت های مختلف

این برنامه توسط سعید ابوطالب کارگردانی شده که تجربه ساخت برنامه شب های مافیا را در کارنامه دارد و حالا با پدرخوانده موفق شده عملکرد درخشانی داشته باشد و بیننده های زیادی را به دست اورد.

برنامه رئالیتی شو پدرخوانده خیلی زود توانسته در بین علاقمندان به برنامه های سرگرم کننده محبوب شود و حالا بسیاری از مردم این بازی را در جمع های دوستانه و مهمانی ها انجام میدهند که لحظا خوش و ماندگاری را برایشان خلق خواهد شد.

همچنین ببینید

دانلود کامل پدرخوانده قسمت ۷ فصل سوم

دانلود کامل پدرخوانده قسمت ۶ فصل سوم

در برنامه پدرخوانده قوانین جالبی وجود دارد که باید شرکت کننده ها ان را رعایت کنند.

بازی پدرخوانده، یک بازی دورهمی نقش مخفی بر پایه استدلال و استنتاج است. در بازی پدرخوانده؛ بازیکن ها به سه دسته اکثریت شهروند٬ تیم مافیا و تک نقش مستقل تقسیم میشوند.

نقش هایی که از ابتدا جز صاحب نقش و گرداننده کسی از آن مطلع نیست. هدف شهروندان در دست گرفتن شهر و پاکسازی از مافیا هاست و پیروزی مافیاها در گرو برابری با تعداد شهروندان است. نقش مستقل خود انتخاب میکند با کدام تیم بازی کرده و سعی در پیروزی ساید مورد نظر دارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *