دانلود کامل پدرخوانده ۳ قسمت ۱۰ دهم فصل سوم 3

دانلود کامل پدرخوانده ۳ قسمت ۱۰ دهم فصل سوم 3

دانلود کامل پدرخوانده ۳ قسمت ۱۰ دهم فصل سوم 3 با قیمت ها و کیفیت های محتلف را در این صفحه از رسانه موزیک پاش مشاهده نمایید.

پدرخوانده ۳ قسمت ۱۰ دهم

برنامه رئالیتی شو پدرخوانده ساخته سعید ابوطالب ر یک سال اخیر توانسته در شبکه نمایش خانگی بیننده‌های زیادی را به دست آورد کارگردانی که در زمینه ساخت برنامه‌های رئالیتی شو بسیار موفق عمل کرده و پیش از این برنامه شب‌های مافیا را تولید کرد.

پدرخوانده یا شب‌های مافیا از بازی‌های معروف جهانی بوده که سعید ابوطالب تصمیم گرفت با تعدادی از سلبریتی‌های محبوب آن را سازد و در شبکه نمایش خانگی عرضه کند.

همچنین ببینید

دانلود کامل پدرخوانده قسمت ۹ نهم فصل سوم 3
دانلود کامل پدرخوانده قسمت ۸ هشتم فصل سوم 3
دانلود کامل پدرخوانده قسمت ۷ فصل سوم

به اعتقاد برخی از کارشناسان سعید ابوطالب سعی می‌کند به دنبال برنامه‌هایی برود که جنجالی بوده و زحمت زیادی ندارد و درگیر نوشتن فیلمنامه باشد و با گروهی از سلبریتی‌ها چه بازیگر چه فوتبالیست و خواننده بازی دورهمی را ترتیب بدهد که برای بیننده جذاب باشد .

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های این برنامه لباس‌هایی بوده که برای شرکت کنندگان تهیه شده تا باورپذیری آن برای مخاطبان بیشتر باشد ابتدا این برنامه‌ها بیننده‌های کمی داشت اما با تداوم برنامه‌های مشابه باعث شد که بیننده‌های این سریال‌ها افزایش پیدا کند.

اگر شما هم این برنامه‌ها را دنبال می‌کنید پیشنهاد می‌کنیم که قسمت جدید پدرخوانده را که در این صفحه آماده کردیم دانلود کنید قسمت دهم فصل سوم پدرخوانده روز منتشر شد که با کیفیت‌ها و قیمت‌های مختلف در این صفحه آماده شده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *