پدر شهید روح الله عجمیان کیست بیوگرافی و همسر و فرزندان +‌فیلم حواشی

پدر شهید روح الله عجمیان کیست بیوگرافی و شغل +‌فیلم و حواشی

پدر شهید روح الله عجمیان کیست و اهل کجاست

پدر شهید عجمیان اهل کوهدشت لرستان می باشد و در ۱۲ آبان ۱۴۰۱ پسرش توسط اغتشاسگران به شهادت رسید. پدر شهید  روح الله عجمیان در یک برنامه تلویزیونی انتقاداتی نسبت به روند رسیدگی فرزندش ارائه و برنامه را ترک کرد.

پدر شهید روح الله عجمیان کیست بیوگرافی و همسر و فرزندان +‌فیلم حواشی

این پدر شهید گفت: شهید در بسیج فعال بود، برای کشور و مردم خیلی ارزش قائل می‌شد، در حوادث همیشه نفر اول بود و حضور فعال داشت. روز شهادت هم به خاطر دفاع از ناموس و وطن به شهادت رسید.

بیوگرافی پدر شهید عجمیان

پدر شهید عجمیان اهل کوهدشت لرستان می باشد و در ۱۲ آبان ۱۴۰۱ پسرش توسط اغتشاسگران به شهادت رسید. پدر شهید عجمیان در یک برنامه تلویزیونی انتقاداتی نسبت به روند رسیدگی فرزندش ارائه و برنامه را ترک کرد.

پدر شهید روح الله عجمیان کیست بیوگرافی و همسر و فرزندان +‌فیلم حواشی

پدر شهید روح الله عجمیان در برنامه زنده شبکه سه تلویزیون، بعد از گفتگوی چالشی با مجری تلویزیون برنامه زنده تلویزیونی را ترک کرد قهر کردن پدر شهید روح الله عجمیان در فضای مجازی داغ شده و به بحث و جدل روز تبدیل شده است.

فیلم قهر از برنامه زنده

در این برنامه درخواست پدر شهید عجمیان برای رسیدگی عادلانه و بدون دخالت افراد غیر مرتبط در پرونده شهید عجمیان یکی از چالش ها بود.

به گزارش تابناک، پدر شهید روح الله عجمیان در برنامه زنده شبکه سه، ضمن حمله به علی اکبر ولایتی مشاور رهبر انقلاب، اعدام نشدن اشخاص بیشتری در عوض پسرش را به دلیل نقش ولایتی خواند و آزادی متهمان قتل آرمان علی وردی را نیز به گردن ولایتی انداخت و مدعی شد ۸۰ نفر متهم این پرونده بوده‌اند که فقط ۸ نفرشان هنوز بازداشت هستند و گفت اگر ولایتی سرش را بچرخاند این ۸ نفر هم آزاد می‌شوند؛ همچنین که قاتلان پسر من را آزاد کرد، می‌ترسم قاتلان او را هم آزاد کند. وقتی مجری سعی کرد برنامه را مدیریت کند، او گفت در چندین بار حضور در صداوسیما به او گفته‌اند درباره ولایتی چیزی نگو و شما از او می‌ترسید. او با لحنی عجیب گفت: «ولایتی قاتل بچه من است» و قهر کرد و رفت. این در حالی است که در ۱۷ دی ۱۴۰۱، دو تن به جرم قتل شهید عجمیان اعدام شدند.

پدر شهید روح الله عجمیان کیست بیوگرافی و همسر و فرزندان +‌فیلم حواشی

واکنش قوه قضاییه به ادعای پدر روح الله عجمیان

در واکنش به اعتراض جنجالی سیدمیرزا ولی‌ عجمیان، رئیس کل دادگستری استان البرز اعلام کرد: «هیچ کس در این پرونده له یا علیه متهمان دخالت و یا توصیه به صورت شفاهی و یا کتبی نداشته است.»

همچنین ببینید:

برادر روح الله عجمیان کیست و در روز قتل برادرش کجا بود

بیوگرافی شهید روح الله عجمیان کیست فیلم شهادت در کرج +عکس

همچنین خبرگزاری میزان، رسانه ی رسمی قوه قضاییه، با انتشار مطلبی توضیحاتی در رابطه با اظهارات پدر روح الله عجمیان ارائه کرد.

توضیحات مشاور ولایتی از ماجرای وساطت در پرونده شهید عجمیان

صالح اسکندری نوشت: قوه قضائیه جمهوری اسلامی مستقل است و تحت فشار هیچ شخص و جریانی نبوده و نیست. دکتر ولایتی نیز هیچ تماس یا نامه و یا پیگیری از مراجع قضایی درباره پرونده شهید عجمیان نداشته است‌.

پدر شهید روح الله عجمیان کیست بیوگرافی و همسر و فرزندان +‌فیلم حواشی

به گزارش خبرگزاری فارس، صالح اسکندری یکی از نزدیکان رسانه ای و مشاورین دفتر علی اکبر ولایتی مشاور بین الملل رهبر معظم انقلاب اسلامی طی یادداشتی برای خبرگزاری فارس، ضمن بیان اطلاعات جدیدی از ماجرای وساطت در پرونده شهید عجمیان به برخی انتقادات پاسخ داد. مشروح این یادداشت در ذیل از نظرتان می گذرد؛

در ماجرای شهید عجمیان و مصاحبه تلویزیونی اخیر پدر شهید چند نکته حائز اهمیت است؛

۱- پدر شهید عجمیان مثل تمام خانواده های شهدا مایه فخر و مباهات ملت ایران هستند و تا دنیا دنیاست ما به این خانواده ها مدیون هستیم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *