پردیس احمدیه مهران مدیری را شست و پهن کرد +عکس

پردیس احمدیه مهران مدیری را شست و پهن کرد +عکس

حمله پردریس احمدیه به مهران مدیری جنجال شد پردیس احمدیه بازیگر سینما و تلویزیون که چند باری با مهران مدیری همبازی و همکاری داشته است روز گذشته در اینستاگرامش به صحبت های جدید مهران مدیری واکنش نشان داد و حسابی به او حمله کرد.

پردیس احمدیه مهران مدیری را شست و پهن کرد +عکس

حمله پردریس احمدیه به مهران مدیری

مهران مدیری از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون ایران می باشد که در اوایل اعتراضات در کشور ویدیویی از خود به اشتراک گذاشت و از صدا و سیما خواست که دیگر فیلم و سریال های او را از تلویزیون پخش نکند .

این صحبت های مهران مدیری در حمایت از معترضان خیابانی بوده و با واکنش تند تهیه کننده برنامه دورهمی مواجه شد.

تهیه کننده برنامه دورهمی در واکنش به صحبت های مهران مدیری گفت که مالکیت فیلم ها و سریال های مهران مدیری در تلویزیون در اختیار صدا و سیما می باشد چرا که او کارهایش را به صدا و سیما فروخته است.

در نهایت بعد از گذشت چند روز مهران مدیری تغییر موضع داد و درباره صحبت های قبلی خود گفت که گول فضای مجازی را خورده است.

بیشتر ببینید:

این صحبت های مهران مدیری با واکنش پردیس احمدیه دیگر بازیگر سینما روبرو شد و گفت متاسفم که با تو همکاری داشتم.

پردیس احمدیه در اینستاگرامش نوشت:

“آقای مدیری چقدر آبروبر و حقیری، حداقل تمرین می کردی از توانایی بازیگریت! بهتر استفاده میکردی فکر کردی مرد هزار چهاره ست!! کاش زودتر خودتو نشون میدادی ببینم اون موقع کی مهمون برنامه ت میشد و کی مخاطی خنده های مصنوعیت. من که غلط کردم روزی تو برنامه شما بودم، این از من. که با لبخند گوش میدادی به حرف من که دغدغه ام معاش بود ولی در واقع تو دلت به من و مردم خندیدی. شرف در گرانیست به هر کس ندهند”

پردیس احمدیه مهران مدیری را شست و پهن کرد +عکس
پردیس احمدیه متولد ۸ تیر ۱۳۷۱ در تهران یک بازیگر ایرانی است. وی از سال ۱۳۸۶ با بازی در فیلم مقلد شیطان وارد عرصه بازیگری شد. از مشهورترین فیلم‌هایی که او در آن بازی کرده، نقش اول لاک قرمز است. او فارغ‌التحصیل رشتهٔ(سنتور)نوازندگی ساز ایرانی است. او در ششمین جشنواره فیلم شهر در سال ۱۳۹۶ برای فیلم لاک قرمز به عنوان بهترین بازیگر زن شناخته شد. او همینطور نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن در نوزدهمین جشن سینمای ایران از آن خود کرد.

پردیس احمدیه مهران مدیری را شست و پهن کرد +عکس

پس از بازی در فیلم مقلد شیطان مـن دیگر بـه دنبال بازیگری نبودم و مشغول تحصیل بودم. تا این کـه درسال ۹۰ برای نقش نیکی در فیلم کلاس هنرپیشگی انتخاب شدم‌. نقش نیکی و فیلم را خیلی دوست داشتم و از این فیلم بـه بعد بود کـه بـه بازیگری علاقمند ودر دنیای سینما شناخته شدم.

باید بگویم کـه اتفاقی کـه در تئاتر میوفتد در سینما نمی افتد. اجرای تئاتر بـه فیزیک بازیگر کمک می‌کند و انگار در تئاتر رهاتر هستی. ولی برای مـن نمایش ناتمام سیما تیرانداز و فیلم کلاس هنرپیشگی داود نژاد یک ورک شاپ عالی بود. تئاتر مکمل خوبی برای بازیگری در سینماست

پردیس احمدیه مهران مدیری را شست و پهن کرد +عکس

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

4 نظر

 1. ضد تجزیه چی

  پردیس احمدیه …دلقک تیاتر!!!! شجاعت پذیرش اشتباه بسیار با ارزش تر از جهالت ماندن در حماقت است . مدیری اشتباه کرد و به اشتباهش اعتراف کرد و تو از تخم در نیامده ابوجهلی هنوز… بسیار سفر باید تا پخته شود خامی جوجه جان

 2. خ احمدیه خودت هم دست کمی از مدیری نداری الکی ادا در نیار.

 3. زنده باد مدیری
  اصلاح یعنی این
  شجاعت یعنی این
  با ما مردم باش
  فدای مرامت

 4. 1 آقای مدیری کاملا درست گفته
  2 ذهن مردم که بازیچه این جوجه بازیگرا نیست
  3 بچه بیا پایین سرمون درد گرفت
  برای معروف شدن بقیه رو تخریب نکنید!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *