پروفیت (profit) همستر چیست پروفیت مهم است یا سکه ها

پروفیت (profit) همستر چیست پروفیت مهم است یا سکه ها

پروفیت همستر چیست

اگر شما هم اهل بازی همستر هستید حتما گزینه profit per hour را دیده اید که به شما نشان میدهد در یک ساعت چه تعداد سکه میتوانید دریافت کنید و به معنی میزان سکه دریافتی شما از بازی همستر است.

پروفیت مهم است یا سکه ها

profit و سکه ها فرقی با هم ندارند چرا که هر دو برای دیدن تعداد سکه های شماست اما اگر میخواهید سکه بیشتری را از همستر به دست اورید باید از طریق گزینه ماین اقدام به کسب سکه های بیشتر کنید.

همستر کامبت (Hamster Kombat) یک بازی سریع‌الرشد مبتنی بر مدل «بازی کن و درآمد کسب کن» است که روی تلگرام اجرا می‌شود. این بازی که به طور رسمی در ۲۵ مارس راه‌اندازی شد، تاکنون بیش از یک میلیون کاربر جذب کرده است.

همچنین ببینید

خطای Unable To Get Config در همستر کامبت چیست +راه حل

شکل توزیع توکن، قیمت هر سکه و نحوه برداشت و فروش همستر کمبات نیز هنوز مشخص نشده است. همستر کامبت در حال حاضر تنها توکنی درون این بازی است و امکان خرید یا فروش آن وجود ندارد.

همستر کامبت پشتوانه قدرتمندی دارد و همین سبب شده که طی مدت نسبتاً کوتاهی به رقم ۸۰ میلیون بازیکن فعال دست پیدا کند. همستر چندی پیش همکاری رسمی خود با شبکه TON را اعلام کرد

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *