پسران بهروز وثوقی کیست بیوگرافی امیر و رامین وثوقی و عکس

پسران بهروز وثوقی کیست بیوگرافی امیر و رامین وثوقی و عکس

تصاویری در فضای مجازی از پسران دوقلو بهروز وثوقی دست به دست میشود و درباره آن نوشته شده که بهروز وثوقی دارای دو پسر به نام های امیر و رامین میباشد که تا به حال دیده نشده است اما این واقعیت ندارد.

پسران بهروز وثوقی کیست

بهروز وثوقی دو فرزند به نام های مهشید و ماهان دارد و فقط یک پسر دارد و فرزند دیگرش دختر است پس تصاویری که با عنوان پسران بهروش وثوقی در برخی از پیج های اینستاگرامش دست به دست میشود واقعیت ندارد چرا که این بازیگر دو فرزند (یک پسر و یک دختر) دارد.

پسران بهروز وثوقی کیست بیوگرافی امیر و رامین وثوقی و عکس

او دارای دو فرزند به نام های مهشید و ماهان است که هردوی آن ها را از همسر دوم خود دارد.

بهروز وثوقی او دو بار ازدواج کرده است.همسر اولش گوگوش بوده که در سال 1354 ازدواج کردند اما کمتر از یکسال از او جدا شد بهروز وثوقی معتقد بود که گوگوش خیانت میکرد در نهایت بعد از طلاق با کتایون امجدی در سال 1356 ازدواج کرد و صاحب دو فرزند پسر و دختر شد.

پسران بهروز وثوقی کیست بیوگرافی امیر و رامین وثوقی و عکس

گفتنیست بهروز” برادری داشته یک سال کوچک تر از خودش بنام “فیروز”، و دو خواهر کوچک که آنها هم با یکدیگر یک سال اختلاف سن داشتند به نام های “گلدون” و “مهین”. خانواده ی وی بعدها به تهران می روند. اوایل اقامت در تهران، زندگی دشواری داشتند. خواهرانش حصبه می گیرند و می میرند. پدرش در بهداری کار می کند. اولین فیلم ایرانی که “بهروز” می بیند «ولگرد» است با بازیگری “ناصر ملک مطیعی”. “بهروز” شبیه “ناصر” گریم می کند و لباس می پوشد و جرقه ی هنرپیشگی در وجودش شعله می کشد. بیوگرافی بهروز وثوقی+عکس های قدیم و جدید بهروز وثوقی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *