پشت پرده خودکشی وینی ویدز یوتیوبر لو رفت +عکس

پشت پرده خودکشی وینی ویدز یوتیوبر لو رفت +عکس

روز گذشته اخباری مبنی بر خودکشی وینی ویدز بوتیوبر معروف در فضای مجازی منتشر شد و عده ای مدعی بودند این پسر جوان به زندگی خود پایان داده است.

پشت پرده خودکشی وینی ویدز یوتیوبر

اما او بعد از چند سال کلیپ های جدید از خود در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشت و مشخص شد که خبر خودکشی او شایعه ای بیش نبوده است.

پشت پرده خودکشی وینی ویدز یوتیوبر لو رفت +عکس

از سوی دیگر ویدیوی کوتاه منتسب به وینی ویدز در شبکه های اجتماعی منتشر شد که او در حال کار غیراخلاقی بود و موجی از انتقادات به این پسر جوان شکل گرفت اما برخی از کاربران معتقد هستند این ویدیو جعلی بوده و با هوش مصنوعی ساخته شده است.

وینی ویدز یوتیوبر مشهور این روزها بوده که در شبکه هایا جتماعی فعالیت میکند او متولد 1384 بوده و در تهران به دنیا آمده است از سال 2019 کار خود را در یوتیوب استارت زد و تلاش کرد با ساخت کلیپ های طنز تولید محتوا کند او همچنین وقت زیادی صرف میکرد و با مردم مصاحبه میکرد و در نهایت جای خود را در لیست بهترین یوتیوبرهای ایرانی جا دهد و بیش از ۱.۵ میلیون دنبال‌کننده جذب کند. با درک نیاز مخاطبان فارسی زبان به محتوای باکیفیت و سرگرم‌کننده، او توانسته است جایگاه خود را تثبیت کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *