پشت پرده فیلم غیراخلاقی محمد مسعودیان فر مجتمع رفاهی زیباکنار

پشت پرده فیلم غیراخلاقی محمد مسعودیان فر مجتمع رفاهی زیباکنار

چند روزی است که در فضای مجازی ویدیویی از محمد مسعودیان فر با عنوان مدیر مجتمع رفاهی زیبا کنار صدا و سیمای گیلان در فضای مجازی خبرساز شده است و بستری شده برای عوامل ضد انقلاب تا از آب گل آلود ماهی بگیرند.

اما پشت پرده فیلم غیراخلاقی محمد مسعودیان فر مدیر مجتمع رفاهی زیبا کنار در صدا و سیما گیلان چیست که اینگونه روی آن مانور داده میشود؟

پشت پرده فیلم غیراخلاقی محمد مسعودیان فر مجتمع رفاهی زیباکنار

پشت پرده فیلم غیراخلاقی محمد مسعودیان فر

اما نکته که باید به آن توجه کرد اطلاع رسانی صدا و سیمای استان گیلان بوده که اعلام کرد این ویدیو قدیمی مربوط به محمد مسعودیانفر مدیر مجتمع رفاهی صدا و سیمای گیلان در زیباکنار بوده که در سال ۱۳۹۹ است این سازمان اخراج شد و دیگر هیچ گونه سمتی در سازمان صدا و سیما ندارد.

در اطلاعیه سازمان صدا و سیمای گیلان همچنین آمده است که رسانه‌های ضد انقلابی تلاش می‌کنند تا رسانه ملی را تضعیف کنند که هیچگاه به نتیجه نخواهند رسید.

پشت پرده فیلم غیراخلاقی محمد مسعودیان فر مجتمع رفاهی زیباکنار

همچنین ببینید

پشت پرده اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما +واکنش ها

انتشار اخبار قدیمی

در روزهای گذشته نیز اخبار مختلفی در مورد فساد اخلاقی برخی از افراد معروف در رسانه‌های ضد انقلابی منتشر شد که با حواشی همراه گردید اینکه در فاصله‌های زمانی بسیار کم چنین اخباری از برخی از چهره‌ها در فضای مجازی دست به دست می‌شود بدون شک نشان دهنده این است که گروهی برای حاشیه درست کردن چهره‌ها سازماندهی شده‌اند که به انتشار اخبار قدیمی نیز می‌پردازند تا در کنار هم قرار دادن آنها مردم را نسبت به مسئولان بدبین کنند.

در چند روز اخیر موجی از اخبار غیر اخلاقی مربوط به چهره‌های مسئول در گیلان بوده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *