پشت پرده قتل داریوش مهرجویی و همسرش سر بریده و مرگ دلخراش +عکس

پشت پرده قتل داریوش مهرجویی و همسرش سر بریده و مرگ دلخراش +عکس

پشت پرده قتل داریوش مهرجویی

داریوش کارگردان سرشناس سینما و تلویزیون به شکل دلخراشی در ویلایش به قتل رسید.

او به همسرش که در ویلایی در مشکین دشت بودند توسط افراد ناشناس به قتل رسیدند.

گزارشی از جزئیات قتل را در ویدیو زیر ببینید.

طبق گفته شاهدان قاتلان این کارگردان دست و پای او و همسرش را شکسته و سپس با ضربات چاقو آنها را به قتل رسانده‌اند.

پشت پرده قتل داریوش مهرجویی و همسرش سر بریده و مرگ دلخراش +عکس

خبرهای مبنی بر اینکه آنها سر بریده شدند در فضای مجازی منتشر شده است و برخی از رسانه‌های کشورمان آن را تایید کردند.

به گزارش رئیس کل دادگستری استان البرز دختر مرحوم ساعت ۱۰:۳۰ شب به خانه پدرش آمده و زنگ آنها را زده است اما هیچکس در را باز نکرده و این در حالیست که نیم ساعت قبل داریوش مهرحویی با دخترش تماس گرفته بود و او را دعوت کرده بود .

همچنین ببینید:

بیوگرافی وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی

بیوگرافی داریوش مهرجویی کارگردان و همسر اول و دوم و فرزندان +عکس

دخترش با کلیدی که داشته وارد خانه می‌شود و با صحنه وحشتناکی روبرو می‌گردد پدر و مادرش در حالی که غرق در خون بودند کشته شده و به طرز فجیعی بر روی زمین افتاده بودند.

گفته می‌شود که همسر داریوش مهرجویی به شدت مورد ضربات متعدد چاقو قرار گرفته و سرش نیز به پوستی بند بوده است.

پشت پرده قتل داریوش مهرجویی و همسرش سر بریده و مرگ دلخراش +عکس

این در حالی است که همسرت داریوش مهرجویی چند شب قبل خبری در اینستاگرامش منتشر کرده بود و اعلام کرد توسط افراد ناشناس تهدید به مرگ شده است گویا چندین بار سارقان به ویلای آنها دستبرد زده بودند.

پست اینستاگرامی همسر داریوش مهرجویی که تهدید به قتل شده بودند

پست اینستاگرامی همسر داریوش مهرجویی/ جزئیات تهدید به قتل

وقتی آن دو یا چند نفر غریبه وارد خانه شدند، آن دستمال پارچه‌ای، مثل همیشه دور مچ دست مهرجویی بوده/ اولین شاهدان پیکر غرق در خونش هم آن دستمال را دیده‌اند/ پس دست و پایش بسته نشده، همانطور که ردی از بستن دست و پای همسرش وجود نداشته/ آن دو یا چند نفر غریبه دست و پای هر دو را شکسته‌اند/ چون وقتی بالای سر پیکرش رسیدند سر همسرش فقط به پوست پشت گردن بند بوده/ گلوی مهرجویی هم هم بریده شده اما نه به عمق همسرش؛ انگار که کینه غریبه‌ها با همسرش عمیق‌تر بوده باشد/ البته سر مهرجویی هم از پشت با جسم سختی کوبیده و له شده/ این دقیق‌ترین روایت از فاجعه‌ای است که اولین شاهدان پس از نیروهای آمبولانس به ما می‌گویند و شب قبل در منزل داریوش مهرجویی، کارگردان و نویسنده شهیر اتفاق افتاده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. اگه این قضیه تهدید صحت داشته نگهبانی شهرک مقصرن چون هیچ اقدامی نکردن و باید به پلیس اطلاع میدادن و بیشتر حواسشون جمع میکردن ،و این هنرمندان عزیز هم باید محل سکونتشون رو چند وقتی ترک میکردن و یا نگهبان خصوصی واسه خودشون از موسسات زیر نظر فراجا استخدام میکردن ،و اینکه از هموطنان عزیز میخوام که به اتباع خارجی هیچ شغلی ندن و هیچ نوع رابطه‌ ای برقرار نکنند چون تابع قانون نیستن و متاسفانه دولت ازشون حمایت میکنه ،منطقه ما از حدود ۵۰ سال پیش نه به مهاجرین کار میدن نه خونه رهن و اجاره میدن و نه هیچ خرید و فروشی انجام میدن و به همین خاطر تا کنون حتی یکبار هم دزدی و تهدید و قتل و غارت صورت نگرفته ساکنین محله ها هم این رو قانون کردن ،این افراد حیوان خانگی و سگ های ولگرد نیستن که وقتی بهشون غذا بدی وفادار باشن اینها دشمن ایران و ایرانی هستن و کفتارن در لباس بره ،امیدوارم همه از این اتفاق ناخوشایند درس بگیرند و به هر کسی اعتماد نکنند و پلیس هم واقعیات رو بعد از بررسی و تحقیق بصورت شفاف در اختیار مردم بذاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *