پشت پرده همستر کامبت چیست آیا سرکاری است یا واقعیت؟

پشت پرده بازی همستر کامبت چیست آیا سرکاری است یا واقعیت؟

پشت پرده بازی همستر کامبت چیست

همستر کامبت بازی تحت تلگرام این روزها مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از ایرانی ها را مجذوب خود کرده است و با ضربه زدن بر روی تلفن همراه خود به دنبال کسب امتیاز و به دست اوردن سکه و در نهایت ناتکوین هستند.

این روزها در فضای مجازی همه از این بازی سخن میگویند و اینکه آیا واقعا میتوان با آن کسب درامد کرد یا خیر مسئله ای است که به آن میپردازیم.

پشت پرده همستر کامبت چیست آیا سرکاری است یا واقعیت؟

آیا بازی همستر کامبت سرکاری است یا واقعیت؟

تا به حال بازی های اینچنینی زیاد ساخته شده است اما هیچکدام کمپانی معتبری پشت آن نبوده اما بازی همستر کمپانی تلگرام را دارد که مورد حمایت وسیع مردم جهان قرار گرفته است و به آن اعتماد میکنند.

مدیر تلگرام گفته که کاربران این بازی به زودی پولدار خواهند شد چرا که رمز ارز حاصل از این بازی قیمت زیادی در اینده پیدا خواهند کرد و سکه هایی که از این بازی به دست امده همه به پول تبدیل خواهند شد.

اما این بازی قلق‌های خاص خود را دارند که اگر بتوانید به خوبی آنها را یاد بگیرید میلیون‌ها سکه دریافت خواهید کرد که ی‌توانید آن را به ناتکوین تبدیل کنید البته هنوز ناتکوین در صرافی‌ها رونق چندانی ندارد اما کاربران این مسابقه مید دارند که به زودی بتوانند حاصل ضربه زدن‌های انگشت خود به صفحه گوشی را از طریق فروش ناتکوین به دست آورند.

قیمت همستر چقدر است؟

قیمت همستر همچنان مشخص نیست و تا زمانی که به صرافی‌های معتبر اضافه نشود، صحبت کردن از قیمت همستر بیهوده است. با این حال فعلا معمای اصلی در نحوه تخصیص توکن به کاربران دیده می‌شود.

نات‌کوین که حالا بی ارتباط به همستر نیست، دقیقا در قالب ضربه زدن به صفحه نمایشگر گوشی، امکان کسب امتیاز بیشتر برای بازکن را فراهم می‌کرد و نهایتا روز ۲۲ اردیبهشت امسال با فهرست شدن نات‌کوین به صرافی‌های اسم‌و‌رسم‌دار، قائله خاتمه پیدا کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *