پشت پرده گریه و ضجه یکتا ناصر دخترمو باباش (منوچهر هادی) دزدیده

پشت پرده گریه و ضجه های یکتا ناصر دخترم رو (منوچهر هادی) دزدیده

یکتا ناصر در 29 اسفند و در آستانه عید نوروز ویدیویی از خود به اشتراک گذاشت و مدعی شد منوچهر هادی (همسر سابقش) بدون اجازه به خانه او آمده و دخترش سوفیا را برده (دزدیده) است.

یکتا ناصر در حالی که گریه میکند و ضجه میزند میگوید که به کلانتری مراجعه کرده و به او گفته اند که فعلا تعطیلات است و بعد از عید نوروز باید پیگیری کنی!

کاربران شبکه های اجتماعی به این ویدیو واکنش نشان دادند برخیها حق را به منوچهر هادی داده و واژه “دزدیدن” فرزند را غلط دانستند چرا که پدرش او را برده است.

برخی دیگر از اینکه منوچهر هادی به احساس مادرانه یکتا ناصر بی توجهی کرده انتقاد کردند.

یکتا ناصر همچنین مدعی بود که منوچهر هادی 10 سال او را کتک میزده است و آزار و اذیت کرده و لیل طلاقش هین موضوع بوده است.

برخی کاربران معتقد هستند که یکتا ناصر از استعداد بازیگری خود استفاده کرده و با ضجه و گریه سعی میکند که علیه منوچهر هادی جَو منفی به راه بیاندازد.

واکنش منوچهر هادی

منوچهر هادی در واکنش به صحبت‌های یکتا ناصر درباره جلسه با قاضی پرونده دخترشان در یک پست اینستاگرامی نوشت: خواهر ایشان ساعتی نیست که به قانون و من و خانواده ام توهین نکند ظاهرن کمپینی با مضمون صدای یکتا باشین هم تشکیل دادند لطفا جلوی اینهمه تشویش و بی‌آبرویی را بگیرید. دیگر چه اتفاقی باید بیفتد که یک نفر با سواستفاده از اسم مادر اینچنین پرده دری نکند. دروغ‌های پی‌در پی، تهمت‌های مکرر، یک ساعت تمام فحاشی و حمله مسلحانه با نیت قبلی به خانه مادر هشتاد ودو ساله من، اتهام دزدی دخترم به من.
منوچهر هادی به صحبت های یکتا ناصر درباره جلسه با قاضی پرونده دخترشان در یک پست اینستاگرامی پاسخ داد.

منوچهر هادی در واکنش به صحبت‌های یکتا ناصر درباره جلسه با قاضی پرونده دخترشان در یک پست اینستاگرامی نوشت: جناب محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران من طبق قرار با دادگاه خانواده دخترم را از مادرش تحویل گرفتم تا چهارم فروردین و بعد طبق قولی که به شما دادم سر ساعت خدمت رسیدم و آنچه با احترام فرمودید را انجام دادم. خود پدر و وکیل خانم ناصر شاهد هستند که چقدر جلسه با مدیریت شما صمیمی و محترم برگزار شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *