بیوگرافی یکتا ناصر بازیگر و همسرش منوچهر هادی و دخترش سوفیا +عکس

یکتا ناصر در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در شهر تهران متولد شد. پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه دار است. فارغ التحصیل مهندسی محیط زیست از دانشگاه آزاد است. فرزند دوم خانواده است و یک خواهر بزرگتر به نام نیکتا و یک برادر کوچکتر از خودش دارد. خواهرش نیکتا در رشته عکاسی تحصیل کرده است و به تازگی در سینما فعالیت می کند.

مهریه اش 5 سکه است. در برخورد اول بسیار جدی است اما درواقع بسیار مهربان و خوش برخورد است.

زودرنج است ولی به نظر خودش این زودرنجی به خاطر شغلش است که ناخوداگاه حساس و نکته سنج تر می کند. پرسپولیس است و دوست صمیمی اش آرام جعفری است. بعد از بارداری 22 کیلو بدون مراجعه به پزشک تغذیه وزن کم کرد. حسرت هیچ چیز در زندگی را نمی خورد و به تنها چیزی که غبطه می خور آدم هایی است که بیشتر کتاب می خوانند.

بیوگرافی یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی + عکس های او را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید

بیوگرافی یکتا ناصر

خانم یکتا ناصر از بهترین بازیگران زن کشورمان بوده که سالها در بازیگری فعالیت حرفه ای دارد و توانسته عملکرد قابل قبولی را در این زمینه داشته باشد.

بیوگرافی یکتا ناصر بازیگر و عکس قدیمی و کودکی

این خانم هنرمند در 12 آبان 1357 در شهر تهران چشم به جهان گشوده است

پدرش از افسران ارتش جمهوری اسلامی بوده که در حال حاضر بازنشسته شده و مادرش نیز فرهنگی میباشد خانواده ای کامل تحصیلی کرده و سنتی که خانم یکتا ناصر در ان بزرگ شده است.

فارغ‌التحصیل رشته محیط زیست از دانشگاه آزاد اسلامی

او در زمان دانش اموزی به بازیگری علاقه بسیاری داست و به همین دلیل موفق شد در چند کار تئاتر دانش اموزی به ایفای نقش بپردازد.

بیوگرافی یکتا ناصر بازیگر و همسرش منوچهر هادی + عکس های جنجالی

شروع بازیگری

در نهایت زمانی که 19 سال سن داشت فراخوان های بازیگری برای فیلم ها را پیگیری میکرد تا اینکه در نهایت موفق میشود در نظر آقای محمد نجف اوشانی را جلب کند و او برای فیلم گل های کاغذی انتخاب کند فیلمی جذاب که در سال 1376 تولد و اکران گردید این فیلم درباره رسول، کارگر چاپخانه بوده که به توصیهٔ دوستش صادق در کلاس شبانه درس می‌خواند. شبی دفتر خاطرات دختری به نام عسل را می‌یابد که در آن نوشته‌است پدر و مادرش فوت کرده‌اند و او با نامادری اش زندگی می‌کند و به دلیل لاابالی گری نامادری اش قصد خودکشی دارد. رسول دفتر خاطرات را به صادق می‌دهد. صادق نامه‌هایی می‌نویسد که به اسم رسول و توسط او به عسل می‌رسد و عسل را به زندگی امیدوار می‌کند. نامه پراکنی‌ها ادامه می‌یابد، تا این که رسول و عسل همدیگر را می‌بینند و به هم علاقمند می‌شوند.

خانم یکتا ناصر در اولین کار هنری خود در کنار مرتضی عقیلی به ایفای نقش پرداخت.

بیوگرافی یکتا ناصر بازیگر + عکس بد حجاب یکتا ناصر

اینن خانم هنرمند بازی را در تلویزیون ادامه داد و در سریال عید آن سال‌ها به کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر هنرنمایی کرد سریالی که از شبکه دوم بر روی آنتن رفت و مورد استقبال مردم قرار گرفت.

در این سریال بازیگران شناخته شده ای همچون آتنه فقیه‌نصیری، حمید لولایی، رضا توکلی و حمیرا ریاضی بازی میکردند.

سریال های یکتا ناصر

  • جاده قدیم(۱۳۹۴)
  • دختران حوا(۱۳۹۱)
  • اولین شب آرامش (۱۳۸۴)
  • لبه تاریکی(۱۳۸۳)
  • با من بمان (۱۳۷۹)
  • کاشانه (۱۳۷۸)
  • شب چراغ (۱۳۷۸)
  • پدرخوانده (۱۳۷۸)
  • عید آن سال‌ها (۱۳۷۷)
  • گل‌های کاغذی (۱۳۷۶)

خانم یکتا ناصر بازیگری در سینما را نیز در سال 1380 تجربه کرد و در فیلم سینمایی ساقی به کارگردانی محمدرضا اعلامی به ایفای نقش پرداخت.

بیوگرافی یکتا ناصر بازیگر و همسرش منوچهر هادی + عکس های جنجالی

او در سال 1381 دومین فیلم سینمایی خود را به نام فراری بازی کرد فیلمی که توسط آقای رضا جعفری  کارگردانی شده است.

او تا به حال فیلم های سینمایی زیادی بازی کرده است که مهمترین آنها عبارتند از:قتل آنلاین، نسکافه داغ داغ، من سالوادور نیستم، کارگر ساده نیازمندیم،مشکل گیتی،آینه بغل، رحمان ۱۴۰۰.

همسرش منوچهر هادی

خانم یکتا ناصر در سال 1390 در فیلم سسینمایی “یکی میخواد باهات حرف بزنه” بازی کرد و توانست اولین همکاری خود را با منوچهر هادی داشته باشد.

یکتا ناصر مانتو جلو باز و عکس پاهای یکتا ناصر

درخشش خانم یکتا ناصر در این فیلم باعث شد که به عنوان بهترین بازیگر نقش دوم انتخاب شد.

این فیلم برای این خام هنرمند بسیار مهم بود چون هم سیمرغ بلورین دریافت کرد و هم توانست با منوچهر هادی کارگردان این فیلم آشنا شود و سراغاز بازی های بعد او در کارهای این کارگردان باشد.

در نهایت آشنایی انها با یکدیگر بیشتر شد و با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند و سپس تصمیم گرفتند که با هم ازدواج کنند.

عکس بدون آرایش یکتا ناصر بازیگر

ازدواج انها در سال 1394 رخ داد و حاصل ازدواجشان یک فرزند دختر به نام صوفیا میباشد.

فیلم ماجرای ازدواج منوچهر هادی

دانلود فیلم

بیوگرافی یکتا ناصر بازیگر و همسرش منوچهر هادی + عکس های جنجالی

ویژه برنامه دورهمی مهران مدیری با یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون گفتگو داشت.

در بخشی از گفتگو مدیری از یکتا ناصر سوال کرد که برای کلاس‌های بازیگری همسرش همکاری می‌کند، او پاسخ داد:همکاری با همسرم ندارم، به عنوان مهمان چندباری به کلاس‌ها رفتم، بیشتر شنونده بودم وکاری انجام ندادم چراکه اعتماد به نفس ندارم که در جمع صحبت کنم.

بازیگر سریال دل درباره ازدواجش با منوچهر هادی توضیح داد: فرآیند پیچیده‌ای داشت، آشنایی ما با دعوا آغاز شد. قرار بود برای کاری همکاری داشته باشیم، اما به خاطر بدقولی که چند نفر دیر به جلسه آمدند من از آن دفتر قهر کردم، حتی بعد‌ها شنیدم که به تهیه کننده گفته بودکه اگر این خانم باشد من کار نمی‌کنم و من هم این را گفته بودم. به هر حال این فیلم انجام شد و همکاری ادامه داشت.

وی ادامه داد: منوچهر خیلی با صداقت موضوع ازدواج را مطرح کرد، برای من عجیب وغریب بود که آدم‌هایی در دنیا باشند که اینقدر با صداقت صحبت کنند.

سوال بعدی مدیری این بود که مادر بودن سخت‌تر است یا بازیگری، ناصر پاسخ داد: مادر بودن سخت‌تر است، من فکر نمی‌کردم بتوانم چنین حسی راتجربه کنم. بازیگر پرکاری نبودم، اما بعد از به دنیا آمدن دخترم کار‌هایی که دوست داشتم را قبول نکردم، خوشحال هستم که بزرگ شدن بچه ام را دیدم.

دربخشی از گفتگو مدیری سوال‌های چالشی از یکتا ناصر پرسید.

مطالعه قبل از بازی در فیلم و سریال

خودش می گوید که بعد از بازی در این سریال ها سراغ کتاب‌ های تخصصی، کارگردانی، فیلمنامه‌ نویسی، بازیگری و دوربین رفتم و به طور جدی تر در مورد این مباحث تحقیق کردم. و به طور حرفه‌ ای فیلم دیدم و از تجربیات دیگران استفاده کردم.

یکتا ناصر در هیچ کلاس بازیگری شرکت نکرده اما بازی در سریال ” با من بمان ” به کارگردانی حمید لبخنده و راهنمایی ها و نکاتی که این کارگردان به او یاد داد باعث شد که دیگر به کلاسهای بازیگری فکر نکند و اگر خلعی در این باره دارد با مطالعه پر کند.

یکتا ناصر برای بازی در فیلم سینمایی یکی می‌خواد باهات حرف بزنه برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی و مین جشنواره فیلم فجر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *