پشت پرده پوشاندن موی آثار هنری نقاشی در یک نمایشگاه نقاشی در مشهد

پشت پرده پوشاندن موی آثار هنری نقاشی نمایشگاه در مشهد

پشت پرده پوشاندن موی آثار هنری نقاشی در یک نمایشگاه نقاشی در مشهد

اتفاق جالبی که در یک گالری نقاشی در شهر مشهد رخ داده است مربوط به پوشاندن موهای شخصیت های نقاشی‌ شده تابلوها در این نمایشگاه میباشد که به معرض دید عموم قرار داده شده بود.

در یک گالری نقاشی در شهر مشهد مقدس آمران به معروف با استفاده از چسب موهای  شخصیت‌های نقاشی را پوشاندند تا با این روش کم کاری مسئولان اداره ارشاد مشهد را پوشش داده باشند.

حالا این اتفاق جنجال زیادی را در فضای مجازی به وجود آورده است و بسیاری از کاربران با آن واکنش نشان دادند برخی از کاربران این اقدام امران به معروف را برای پوشاندن موهای شخصیت‌های تابلو نقاشی خجالت آور دانسته و اینکه موهای نقاشی شده را هم حتی سانسور می‌کنند کاری بسیار عجیب غریب عنوان کردند.

هنوز مسئولان این نمایشگاه درباره این اتفاق بیانیه ای نداده‌اند لازم به ذکر است که در ماه‌های گذشته بحث حجاب یکی از اخبار مهم در فضای مجازی و رسانه‌های کشورمان بوده است.

همچنین ببینید

پشت پرده کشف حجاب رویا نونهالی که بدون حجاب سخنرانی کرد

لایحه عفاف و حجاب هنوز در مجلس اعلام وصول نشده، اما مخالفت‌ها با آن شروع شده است. البته نه از این بابت که چرا چنین لایحه‌ای قرار است تصویب شود؛ بلکه از این منظر که لایحه مذکور «ضعیف» است و نمی‌تواند جلوی «بی‌حجابی» را بگیرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *