پژمان بازغی در جام آرزوها خشک و روی اعصاب ملت

پژمان بازغی در جام آرزوها خشک و روی اعصاب ملت

پژمان بازغی اجرای برنامه جام آرزوها را به مناسبت مسابقات جام ملتهای آسیا ۲۰۲۴ بر عهده دارد که قسمت اول این برنامه با حواشی همراه شد.

پژمان بازغی در برنامه جام آرزوها اجرای ناموفق دارد و به گفته بسیاری از کاربران فضای مجازی پژمان بازغی گزینه مناسبی برای جام آرزوها نیست و آنقدر خشک اجرا می‌کند که حتی گفتگوی او با جناب خان به دل نمی‌نشیند و شوخی‌های جناب خان گویا باعث عصبانیت پژمان بازغی میشود و نمی‌تواند واکنش‌های لازم را به جناب خان نشان بدهد کاری که رامبد جوان به خوبی از عهده آن برمی‌آمد.

اصولاً پژمان بازغی در اجرا موفق عمل نکرده است در برنامه کودک شو نیز این را به خوبی شاهد بودیم اما در برنامه جامع آرزوها اجرای ضعیف او به شدت در ذوق می‌زند.

در قسمت اول برنامه آرزوها جناب خان سعی می‌کرد که برنامه را از حالت یکنواختی خارج کند و مقداری طنز به این برنامه اضافه کند تکه کلام‌ها و شخصیت جناب خان در جام آرزوها ادامه شخصیت او در خندوانه بود با این تفاوت که شخص مقابل او رامبد جوان کاربلد و حرفه‌ای نیست.

همچنین ببینید:

دانلود کامل جام آرزوها با حضور یحیی گل محمدی

* کاربر دیگیری به نام شهرام توئیت زد: تجربه تکراریه ناموفق  تلویزیون جام آرزوها: یعنی آرزوی تلویزیون برای افزایش مخاطب در جام ملتهای آسیا  من یاد اجرای برنامه های موفق رادیو در دهه هفتاد در تلویزیون انداخت که با سر  زمین خورد! جناب خان شما چرا؟ نکنید به خدا.

* مهسا هم در نقد این برنامه میگوید: واقعا آفرین داره این حجم از دافعه ایجاد کردن از تلویزیون مثل برنامه به معنای واقعی لوس خواب آور جام آرزوها.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *