بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر و دخترش نفس + عکس جدید
پژمان بازغی بازیگر سینما و تلویزوین و مجری تلویزیونی متولد 19 مرداد 1353 بوده و در رشته مهندسی معدن تحصیل کرده است. پژمان بازغی اصالتا گیلانی است

بیوگرافی پژمان بازغی بازیگر و همسر اول و دوم و دخترش + عکس جدید

پژمان بازغی کیست و اهل کجاست

پژمان بازغی بازیگر سینما و تلویزوین و مجری تلویزیونی متولد 19 مرداد 1353 بوده و در رشته مهندسی معدن تحصیل کرده است. پژمان بازغی اصالتا گیلانی است و با بازی در سریال پربیننده آژانس دوستی به چهره ای شناخته شده تبدیل شد.

او با مستانه مهاجر تدوین گر سینما در دهه هشتاد ازدواج کرد و در سال 1387 صاحب یک فرزند دختر به نام نفس بازغی شد پژمان بازغی و مستانه مهاجر در سال 1398 از هم طلاق گرفتند.

 • نام : پژمان بازغی
 • حرفه : بازیگر تئاتر سینما و تلویزیون و مجری
 • سن و تاریخ تولد : 19 مرداد 1353
 • محل تولد : تهران
 • اهل کجاست : گیلان
 • والدین : فریبرز بازغی
 • همسر : مستانه مهاجر (طلاق سال 1401)
 • فرزندان : نفس (تولد 1387)
 • قد : 174 سانتیمتر
 • شروع فعالیت : 1372 تاکنون
 • شهرت : نقش جواد در آژانس دوستی

بیوگرافی پژمان بازغی

پژمان بازغی بازیگر و مجری ایرانی 19 مرداد سال 1353 در تهران به دنیا آمده است.

دارای مدرک مهندسی معدن می باشد و به تازگی علاوه بر بازیگری وارد مجری گری و کار اجرا شده و برنامه های تلویزیونی اجرا می کند.

بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر و دخترش نفس + عکس جدید

نحوه بازیگر شدن

آشنایی وی در سال 1373 با سینمای جوانان مرکز گیلان باعث شد تا به این حرفه علاقه مند شده و بطور حرفه ای به دنبال آموزش فنون بازیگری برود.

اولین نقشش در فیلم اعتراف بود و سپس در سریال محبوب و پر مخاطب آژانس دوستی بازی کرد.
سریالی که منجر شد تا چهره و بازی او به بینندگان معرفی شود.

بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر و دخترش نفس + عکس جدید

ایفای نقش در فیلمهایی همچون جوانی و بلوغ و سریال گمگشته نیز از شاخص ترین و ماندگارترین بازی هایش محسوب می شود که باعث شد تا به یکی از بازیگران پر کار و مطرح سینما و تلویزیون تبدیل شود.
او علاوه بر هنرپیشگی کار اجرا و مجری گری در تلویزیون را انجام می دهد.

بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر و دخترش نفس + عکس جدید

بیوگرافی مستانه مهاجر

مستانه مهاجر همسر بازیگر کشورمان در 15 اردیبهشت 1353 در تهران به دنیا آمده است و در رشته تدوین و میکس سینما در دانشگاه سوره تحصیل کرده است.

همسر بازغی در جشنواره کن فرانسه به دلیل تدوین فیلم سینمایی حضور داشت و برنده جوایزی نیز شد.

عکس پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر

بیوگرافی پژمان بازغی و همسر هنرمندش

نحوه آشنایی و ازدواج با مستانه مهاجر

آقای بازغی با مستانه مهاجر در یک پروژه سینمایی آشنا شده و این آشنایی و همکاری بعد از مدتی به رفت و آمد انجامید.

در بیوگرافی پژمان بازغی آمده است او بازیگر کشورمان به همراه همسرش مستانه مهاجر مهمان برنامه دورهمی شد و از اتفاقات زندگی مشترک و زندگی هنری شان در این برنامه صحبت کردند.

پژمان بازغی که یکبار دیگر مهمان برنامه دورهمی شده بود ، اینبار با همسرش در این برنامه حضور پیدا کرد و به گفتگو با مهران مدیری نشست. مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی این روزها به عنوان تهیه کننده فیلم سینمایی اسرافیل را روی صحنه دارد و همین بهانه ای شد تا با حضور در برنامه دورهمی درباره فیلمش صحبت کند.
پژمان بازغی و همسرش هم سن هستند

مهران مدیری صحبت با پژمان بازغی و همسرش را با طرح سوالات حرفه ای آغاز کرد و پرسید :کدام موفق تر هستید و کدام در این حرفه قدیمی ترید که مستانه مهاجر گفت :به نظرم هر دوی ما موفق هستیم و هرکدام در مسیر خودمان ولی پژمان چندماهی کارش را زودتر از من آغاز کرده است . پژمان کارش را از سال 71 در مرکز گیلان آغاز کرد و من از سال 72 به وارد این حرفه شدم و در این بین پژمان بازغی به هم سن بودن با همسرش اشاره کرد و گفت من متولد مرداد 1353 هستم و همسرم اردیبهشت 53 و در واقع دو ماه از من بزرگتر است.

مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی درباره نحوه ورودش به دنیای تدوین گفت :من هنر را دوست داشتم اما خیلی اتفاقی وارد این حرفه شدم و توسط یکی از اقوام معرفی شدم اما در دانشگاه تدوین خواندم و از ابتدا تصمیم داشتم که کارگردان شوم اما فعلا که تا مرحله تهیه کنندگی پیش رفته ام. من روحیه قدرت طلبی دارم و دوست دارم همیشه تاثیرگذار باشم ، برای همین موضوع تهیه کنندگی را انتخاب کردم.

عشق و علاقه ای که در این آشنایی رخ داد باعث شد تا این زوج هنرمند بعد از توافقات با هم ازدواج کنند.
حاصل ازدواجشان یک دختر به نام نفس است.

بیوگرافی پژمان بازغی و همسر هنرمندش

فعالیت ها مدلینگ و تبلیغاتی

بازغی مانند دیگر هنرمندان در عرصه مدلینگ فعالیت دارد و جزء اولین بازیگرانی بود که در تبلیغات یک برند چایی و پوشاک شرکت کرد.

پژمان بازغی و دخترش نفس

بیوگرافی پژمان بازغی دخترش نفس + عکس جدید

تفریحات و ورزش

از ورزش‌ های مورد علاقه اش چندین رشته ورزشی می باشد و اهل ورزش دارای استیال مدلینگ می باشد.
در ورزش های والیبال و بسکتبال فعالیت داشته و عضو تیم هنرمندان نیز می باشد.
او طرفدار تیم ‌پرسپولیس است و همیشه در بازی ها کری خوانی نیز با لباس قرمز سرخ پوشان انجام می دهد.

عکس خانوادگی پژمان بازغی

بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر و دخترش نفس + عکس جدید

سکته قلبی

در جریان یک بازی دچار افت فشار شده و پزشکان اعلام کردند که سکته قبلی کرده است.
این اتفاق در مسابقه فوتبال ستاره‌ ها در سال 95 رخ داد که در میان زمین و حین بازی با افت فشار مواجه شد و به زمین افتاد.

پژمان بازغی و همسر و دخترش

بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر و دخترش نفس + عکس جدید

پژمان بازغی و همسرش

ماجرای عاشقی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر

مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی درباره ماجرای عاشق شدن و ازدواجش گفت :من اصلا پژمان بازغی را دوست نداشتم و به نظرم اصلا بازیگر خوبی نبود و وقتی او را میدیدم اصلا حس خوبی نداشتم. در یک جشنواره هم من و هم پژمان فیلم داشتیم و هر دو در آنجا حضور داشتیم .

وقتی من مشغول صحبت با دوستم بودم پژمان برای صدا زدن آن دوست مشترک نزد ما آمد و دوستم ما را به هم معرفی کرد و به پژمان گفت خانم مهاجر تدوین گر است و پژمان به شوخی گفت :تدوین تیزر میکنید و این خیلی برای من گران تمام شد و با خودم گفتم پس حس بدم به این بازیگر بیخود نبوده و گفتم مگر فیلم تو دست من نیوفتد آقای بازغی . اما پایان این ماجرا خوش بود و ما سال 84 با هم ازدواج کردیم و دخترمان نفس 10 سالش است.

مجری دورهمی از پژمان بازغی و همسرش خواست نقط ضعف یکدیگر را بگویند که پژمان بازغی گفت :نقطه ضعف مستانه این است که زیاد کار میکند و من دوست دارم حالا که دخترمان در اوایل سن بلوغ است بیشتر کنار او باشد و مستانه مهاجر عصابنی شدن زیاد همسرش در ترافیک را مهم ترین نقطه ضعف او دانست .

در بخشی از این گفتگو مهران مدیری به مثلث سام درخشانی ، کامبیز دیرباز و پژمان بازغی اشاره کرد و درباره این دوستی پرسید که آقای بازیگر گفت :بله من و سام و کامبیز از سال 75 با هم دوست هستیم و این دوستی هنوز هم ادامه دارد اما شاید زندگی متاهلی آن را کمی کمرنگ تر کرده باشد ما همچنان پابرجاست.

بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر و دخترش نفس + عکس جدید

اجرای برنامه کودک شو در شبکه نسیم

ابتدا باید بگویم که مدت زیادی نیست کار اجرا می‌کنم، درواقع از زمان آغاز برنامه «کودک شو»؛ علت علاقه‌مندی‌ام به اجرا و حضور در این برنامه به دلیل صحبت‌هایی بود که با ابوذر پورمحمدی و رضا نصیری؛ عوامل و تهیه‌کنندگان این برنامه داشتم. قرار بر این شد تا شاهد برنامه متفاوتی باشیم. برنامه‌ای که با تاپ‌شوهای تلویزیون ما متفاوت باشد همچنین بیشتر از این‌که بخواهد با مشاهیر یا پیرامون موضوعات خاصی حرکت کند با مردم ارتباط داشته باشد و این موضوع برایم جذاب بود. در گذشته اجراهای پراکنده‌ای داشتم اما نه به این شکل که در این برنامه می‌بینیم، «کودک شو» اولین تجربه جدی و مداوم من در حوزه اجراست.

بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر و دخترش نفس + عکس جدید

خودم را مجری نمیدانم

به‌هیچ عنوان خودم را یک مجری نمی‌دانم. از بین مجریان تلویزیونی به کار محمدرضا شهیدی‌فرد علاقه‌مندم. به‌نظرم او مجری توانمند و حرفه‌ای است. البته رامبد جوان و مهران مدیری هم کار اجرا می‌کنند اما به نظرم آن‌ها مجری محسوب نمی‌شوند چرا که در حیطه بازیگری (نسبت به اجرا) فعالیت بیشتری دارند.

من به‌طور کل همه چیز را با سینما مقایسه می‌کنم. به‌عنوان مثال به ورزش فوتبال به این دلیل علاقه‌مندم که در آن درام، تراژدی، جذابیت‌های بصری و… وجود دارد، اجرا در «کودک شو» مانند بازی در مقابل یک نابازیگر است؛ یعنی باید با پدر و مادرهایی مصاحبت داشته باشم که بازیگر نیستند، هرگز جلوی دوربین نرفته‌اند و قرار است اطلاعاتی از آن‌ها داشته باشم که از این طریق یک سری بازی از آن‌ها بگیرم.

یکی از دلایل انتخابم همین امر بود که در درجه اول برنامه‌ای مختص کودک در حال تولید است البته نه‌تنها در راستای کودک بلکه مباحث تربیتی کودک و پدر و مادر و شناخت والدین نسبت به فرزند که با سایر برنامه‌هایی که در طول روز از تلویزیون پخش می‌شوند و مختص خانواده‌اند فرق دارد. علت دیگر حضورم در «کودک شو» این است که خودم صاحب فرزند هستم. براندو می‌گوید؛ «با دو گروه نمی‌توان بازی کرد، یکی کودکان و دیگری اسب؛ زیرا هر دو غیرقابل پیش‌بینی هستند.» به‌نظرم کار با کودک دارای بداهه‌کاری‌های بسیار است، البته باز هم می‌گویم طرف حساب من پدر و مادرها هستند اما همچنان این کار برایم جذاب است.

طلاق پژمان بازغی

از سال 1399 خبرهای طلاق پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر در مقاطع مختلفی پخش می شد اما هر بار با تکذیب دو طرف به فراموشی می رفت. در نهایت ماه های اخیر ، خبر طلاق این زوج هنری در بین اهالی هنر قوت گرفت و در نهایت این دو با پاک کردن تمام عکس های مشترک خود از صفحه های مجازی خود تلویحا خبر جدایی و طلاق خود را تایید کردند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *