فیلم پیاده کردن شهردار بندر امام خمینی در سیل توسط مردم +واکنش ها

فیلم پیاده کردن شهردار بندر امام خمینی در سیل توسط مردم +واکنش ها

مرتضی خرمی شهردار بندر امام خمینی که برای سرکشی از مناطق سیل زده با خودرو شاسی بلند امده بود توسط مردم معترض از خودرو پایین کشیده شد و درون آب رفت تا خانه های مردم را که زیر آب رفته بود تماشا کند.

فیلم پیاده کردن شهردار بندر امام خمینی

این ویدیو در فضای مجازی واکنش های زیادی را به همراه داشته است برخیها از او تقدیر کرده که به حرف مردم گوش داد و از خودرو پیاده شد و تا زانو درون آب رفت و برخی دیگر از او انتقاد کردند که چرا شرایط را برای زندگی مردم محیا نکرده است.

شب گذشته و همزمان با بازدید استاندار خوزستان از بندر امام خمینی، مردم این شهر نارضایتی خود را از وضعیت نابه‌سامان موجود بیان کردند و خواستار پاسخگویی مسؤولان در خصوص بی‌توجهی به احداث سیستم دفع آب‌های سطحی شدند.

مردم بندر امام همچنین روز گذشته در هنگام مشاهده‌ی مرتضی خرمی شهردار که سوار بر خودرو بود او را از خودرو دولتی پیاده کردند و از او خواستند که به میان سیلاب برود تا حال مردم را درک کنند. مردم همچنین اظهار کردند: مسؤولان با ماشین می‌آیند و می‌روند و اقدامی در راستای رفاه حال مردم انجام نمی‌دهند.

فیلم پیاده کردن شهردار بندر امام خمینی در سیل توسط مردم +واکنش ها

وی به هنگام مواجه با نایب رییس شورای شهر گلایه کرد و گفت: پمپ‌های اصلی خاموش است و عملا شما تا الان هیچ کاری نکرده‌اید و فقط سپاه پای کار است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *