پیامک مسکن ملی چرا نیامد؟ نیامدن پیامک تایید شدگان طرح ملی مسکن

پیامک مسکن ملی چرا برای ما نیامد؟ +علت نیامدن پیامک طرح ملی مسکن را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

پیامک مسکن ملی

متقاضیانی که برای طرح ملی مسکن ثبت نام کرده بودند و مورد پذیرش وزارت مسکن قرار گرفه اند در روز 14 بهمن ماه 1398 پیامکی تاییدیه برای انها ارسال خواهد شد و بعد از اینکه پیامک را دریافت کردند باید طبق مراحلی که در پیامک گفته شده ادامه ثبت نام را انجام بدهند تا 40 میلیون تومان به حساب آن ها واریز شود.

پیامک مسکن ملی چرا برای ما نیامد؟ +علت نیامدن پیامک طرح ملی مسکن

این 40 میلیون تومان مبلغ اولیه این طرح خواهد بود و در قدم دوم باز هم مبلغی دیگر به حسابشان واریز خواهد شد.

این طرح در حال حاضر از مهمترین طرح های عمرانی بوده که در دولت دوازدهم اجرا شده است تا برخی از خانواده هایی که خانه ندارند در این طرح صاحب خانه شوند طرحی که برای خانواده های ضعیف جامعه در نظر گرفته شده است تا از وضعیت اجاره نشینی خلاص شوند.

همچنین ببینید: ثبت نام مسکن ملی یزد و خوزستان و کرمانشاه و همدان

شهریور امسال دولت این طرح را آغاز کرده و هزینه ساخت و ساز را به صورت وام به متقاضیان پرداخت میکند تا مردم خودشان خانه را بسازند و وزارت شهرسازی بر این ساخت و ساز نظارت خواهد داشت تا طبق اصول و قوانین معماری ساخته شوند که این فرق خانه های مسکن ملی با مسکن مهر است که مردم خودشان خانه ها را میسازند.

پیامک مسکن ملی چرا برای ما نیامد؟

اگر برای شما هنوز پیامک نیامده تلفن همراه خود را یکبار خاموش و روشن کنید و اگر تا فردا برایتان پیامک نیامد به معنی این است که شما توسط وزارت مسکن تایید نشده اید.

همچنین ببینید: سامانه مسکن ملی تهران و شهرستانها

 اقساط طرح اقدام ملی مسکن چقدر است؟

گفتنی است اقساط این تسهیلات ماهانه حدود یک ونیم میلیون تومان است که پس از تنفس ۲ ساله پرداخت آن‌ها آغاز می‌شود که به گفته بسیاری از متقاضیان این طرح توانایی پرداخت این میزان اقساط برای آن‌ها وجود ندارد.

همچنین افرادی که زمین ندارند می‌توانند از اراضی دولتی استفاده کنند، اما به دلیل آنکه این اراضی محدود است بنابراین اولویت با زمین‌داران است و می‌توانند قیمت تمام شده واحد مسکونی را بپردازند که برای هر متر ۲ تا ۲ ونیم میلیون تومان باید پرداخت کنند. در نتیجه یک واحد ۲۰۰ متری در طرح اقدام ملی مسکن حدود ۲۰۰ میلیون تومان تمام می‌شود.

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

3 دیدگاه‌ها

 1. سلام
  من نه خونه دارم نه داشتم نه فرم ج قرمزه ولی پیامک نیامد

 2. من نه خونه دارم نهزمین یه ماشین دارم بی شرف به خاطر یه ماشین به من پیامک نداده؟ عجب
  مردیم از بس فقط حرف شنیدیم از حرافایی که فقط بلدن زر بزنن
  بماند که این خاننه ملی زمین بهت نمیفروشه فقط روی زمین که میشه آسمون همون کاری که آقا قالیباف تو شرایط بهتر و بیشتر به تریلیاردرهای تهران میفروخت. کسی سند زمین خانه نخواهد داشت فقط آسمن

 3. سلام من بیماری دارم همسرم بیماری ام اس داره
  فقط سه دنگ از ۶۴ متر آپارتمان ارث دارم اجازه فروش هم ندارم
  مسکن تعلق نگرفت با حقوق دومیلیون و دویست هم نمیشه قسط بدیم
  دیوث ها شکاف طبقاتی درست کردند خدا لعنت شون کنه
  من رای نمی دهم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *