پیام فیض کیست بیوگرافی و سوابق و حواشی

پیام فیض کیست بیوگرافی و سوابق و حواشی

پیام فیض کیست

پیام فیض متولد دهه 60 بوده و در حال حاضر عضو شورای سیاستگذاری ستاد پزشکیان است او دبیر سیاسی روزنامه ستاره صبح میباشد ایشان همچنین در سال 2018 مسئول روابط‌ عمومی حزب اراده ملّت بود.

پیام فیض کیست بیوگرافی و سوابق و حواشی

بیوگرافی پیام فیض

در بیوگرافی پیام فیض آمده است و در دهه شصت متولد شده است او در عرصه سیاسی فعالیت دارد در سال 1403 در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان عضو شورای سیاستگذاری ستاد پزشکیان فعالیت میکرد او در سال 2018 مسئول روابط‌ عمومی حزب اراده ملّت شد.

اظهارات

دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح و عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت در ارتباط با گسترش جنگ در خاورمیانه یادداشتی نوشته که مشروح آن در ادامه می آید:

به جرات می‌توان گفت همه‌چیز از سفر حاییم کاتس، وزیر گردشگری رژیم صهیونیستی به عربستان در تاریخ چهار مهر آغاز شد. روند عادی‌سازی روابط اسرائیل با اعراب یک شاه‌کلید به نام عربستان سعودی کم داشت. شاه‌کلیدی که بحرین، اردن و امارات نمی‌توانستند جای او را پر کنند.
یازده روز بعد، حماس برای جلوگیری از این اتفاق عملیات طوفان الاقصی را آغاز کرد. پیش‌ازاین یادداشتی درباره دلایل آغاز جنگ نوشته بودم که به همین دلیل در این یادداشت از این موضوع عبور می‌کنم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *