پیام وزیر کار افغانستان برای کارگران ایرانی برای چوپانی و گاوداری واقعیت دارد؟

وزیر کار افغانستان: کارگران ایرانی برای چوپانی و گاوداری به افغانستان بیایند

خبری در مورد پیام وزیر کار افغانستان برای کارگران ایرانی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که مدعی شده است از کارگران ایرانی برای کار در شغل‌های چوپانی و گاوداری در افغانستان دعوت به عمل آورده است و گفته که به علت اینکه پول ما از پول ایران با ارزش‌تر است از کارگران ایرانی می‌خواهیم که به افغانستان بیایند و وارد بازار این کشور شوند چرا که شهروندان افغان از این کشور به کشورهای اروپایی مهاجرت کردند و حالا با کمبود نیروی کار در افغانستان مواجه هستند.

پیام وزیر کار افغانستان برای کارگران ایرانی برای چوپانی و گاوداری واقعیت دارد؟

این خبر واقعیت نداشته و اگر در گوگل جمله‌ای که وزیر کار افغانستان گفته است را سرچ کنید هیچ منبع موثقی پیدا نمی‌کنید مگر اینکه برخی پیج‌های اینستاگرامی و یا تلگرامی چنین خبری را منتشر کردن که صرفاً برای جلب توجه و به دست آوردن دنبال کننده میباشد.

همچنین ببینید:

طالبان بنزین ایران را پس فرستاد و گفت بنزین بی کیفیت نمیخواهیم

طالبان فتح اصفهان را دو روزه میخواهد! آن هم با شپش هایشان

لازم به ذکر است که از زمان روی کار امدن طالبان به افغانستان شرایط کار و زندگی افغان ها در این کشور بسیار سخت شده و بسیار از شهروندان این کشور در حال مهاجرت به ایران و کشورهای همسایه هستند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *