پیج اینستاگرام آرمیتا عباسی درباره چه بود؟ در آن چکار میکرد؟

پیج اینستاگرام آرمیتا عباسی درباره چه بود؟ در آن چکار میکرد؟ آیا اغتشاشگر بود؟ آیا مورد تجاوز قرار گرفت؟ اینها سوالاتیست که مممکن است در شبکه های اجتماعی مطرح شود که در این صفحه به ن میپردازیم.

پیج اینستاگرام آرمیتا عباسی درباره چه بود؟ در آن چکار میکرد؟

آرمیتا عباسی درباره چه بود؟

آرمیتا عباسی یکی از دختران دهه هشتادی بوده که به دلیل خرابکاری در اغتشاشات توسط پلیس دستگیر شد اما بعد از گذشت چند روز به بیمارستان کرج منتقل شد و حواشی درباره تعرض به آرمیتا عباسی در فضای مجازی به راه افتاد.

همچنین ببینید:

این در حالی است که مسئولان بیمارستان کرج اعلام کردند که آرمیتا عباسی به دلیل بیماری هموروئید به بیمارستان منتقل شده بود که تحت درمان قرار گرفت بعد از این اتفاق شبکه سی ان ان آمریکا در گزارشی به این ماجرا پرداخت و مدعی شد که آرمیتا عباسی مورد تعرض قرار گرفته است که بازهم با واکنش تند رئیس پلیس استان البرز مواجه شد.

آرمیتا عباسی در حال حاضر در زندان قزوین به سر می برد و گفته می‌شود که در خانه او مقداری کوکتل مولوتوف پیدا شده و همچنین به عنوان لیدر در اغتشاشات حضور داشته است.

پیج اینستاگرام آرمیتا عباسی درباره چه بود؟ در آن چکار میکرد؟

عباسی اهل مهرشهر کرج بوده که در مهرماه ۱۴۰۱ توسط پلیس دستگیر میشود رسانه‌های ضدانقلابی ابتدا مدعی بودند که آرمیتا عباسی فوت کرده است اما در نهایت مشخص شد که این دختر جوان فوت نکرده و در زندان به سر می برد.

از سوی دیگر مادر آرمیتا در اینستاگرامش نوشت چهل روز است که من سکوت کردم تا شاید دخترم را آزاد کنند اما دیگر می خواهم آتش به اختیار عمل کنم.

گفته می‌شود که آرمیتا عباسی در اینستاگرامش به فراخوان حضور در خیابان می پرداخت و به همین دلیل او را به عنوان اغتشاشگر و لیدر اغتشاشات نام می برند.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *