پیشگویی سال ۲۰۲۴ درباه ایران توسط نوستراداموس

پیشگویی نوستراداموس سال ۲۰۲۴ درباره ایران +فیلم

پیشگویی سال ۲۰۲۴ درباره ایران توسط نوستراداموس را در این صفحه میخوانید کسی که داعش و کرونا و حمله حمله 11 سپتامبر به برج های امریکا را پیشبینی کرده بود.

اکنون، پیش‌بینی‌های نوستراداموس پیشگوی فرانسوی قرن شانزدهم برای سال آینده فاش شده است.

بر اساس پیشگویی نوستراداموس در سال 2024 ادامه جنگ های جهانی، آشفتگی اقتصادی و فاجعه انسانی بیشتر خواهد شد.

در حالی که نوشته‌های او مبهم هستند، به خاطر داشته باشید که او به عنوان پیش‌بینی ظهور آدولف هیتلر، حملات 11 سپتامبر و کروناو چند پیشبینی دیگر معتبر شناخته میشود.

پیشگویی سال ۲۰۲۴ درباه ایران توسط نوستراداموس

پیشگویی سال ۲۰۲۴ درباه ایران

نوستراداموس درباره خاورمیانه در سال 2024 پیشبینی کرده که زلزله سنگین در راه است اما مشخص نیست کدام کشور خاورمیانه را دربر میگیرد او همچنین گفته که جنگ در خاورمیانه در سال 2024 زیاد خواهد شد.

در اینجا پایین ترین سطح برای سال 2024 در چهار پیش گویی اصلی آمده است:

جنگ با چین

نوستراداموس «جنگ دریایی» را پیش‌بینی کرد و گفت: «یک دشمن سرخ از ترس رنگ پریده می‌شود/ اقیانوس بزرگ را به وحشت می‌اندازد».

برخی فکر می کنند که منظور از “رقیب سرخ” می تواند چین باشد.

شاهزاده هری پادشاه می شود

یکی از قسمت‌های «پیش‌گویی‌ها» می‌گوید که «پادشاه جزایر» به زور بیرون رانده می‌شود.

برخی بر این باورند که نوستراداموس به پادشاه چارلز سوم اشاره می کرد، و اگر بخواهیم حرف او را قبول کنیم، پادشاه نسبتاً جدید در حال حاضر در بلوک شکسته است.

علاوه بر این، نوستراداموس گفت که این فرمانروا توسط “کسی که هیچ نشانی از پادشاه نخواهد داشت” غصب خواهد شد.

با توجه به اینکه شاهزاده ویلیام وارث فعلی است، این به معنای شاهزاده هری پادشاه آینده بریتانیا خواهد بود. خودتان را آماده کنید. یدکی می آید.

فاجعه آب و هوایی بیشتر

نوستراداموس می نویسد: «زمین خشک خشک تر می شود / و وقتی که آن را ببینیم سیل های بزرگی رخ خواهد داد.

او همچنین رویدادهای شدید آب و هوایی و گرسنگی جهان را پیش‌بینی کرد: به طور دقیق، «قحطی بسیار بزرگ از طریق موج آفت‌آور».

رهبر پاپ فوت میکند

بر اساس پیش‌بینی‌های این ستاره‌شناس، پاپ فرانسیس به زودی جایگزین خواهد شد.

او نوشت: “از طریق مرگ یک پاپ بسیار پیر / رومی با سن و سال خوب انتخاب می شود / از او گفته می شود که دید خود را ضعیف می کند / اما مدت زیادی می نشیند و مشغول فعالیت گزنده است.”

پاپ فرانسیس که روز یکشنبه 87 ساله می شود، مشکلات سلامتی داشت و اخیراً به دلیل التهاب ریه و مشکلات تنفسی مجبور به ترک کنفرانس آب و هوای سازمان ملل شد.

پیش بینی‌های بابا ونگا برای سال 2024

ملاقات با آدم فضایی‌ها

یکی از ترسناک‌ترین پیش بینی‌های باباونگا درباره سال 2024 ، پیشگویی باباونگا، در مورد ملاقات انسان‌ها با آدم فضایی هاست که از فضا به جهان سفر خواهند کرد. البته این ملاقات از دید بابا ونگا بسیار ترسناک است و در صورت تحقق یافتن، منجر به مرگ میلیون‌ها انسان می‌شود.

طبق پیش‌بینی‌های ونگا، فرزندان انسان‌ها در سال 2024 در آزمایشگاه‌ها رشد خواهند کرد. با پیشرفت‌های مداوم در علم، مفهوم نوزادان آزمایشگاهی می‌تواند به واقعیت تبدیل شود. جالب است که ونگا معتقد بود والدین در سال ۲۰۲۳ می‌توانند درباره رنگ پوست یا سایر ویژگی‌های ظاهری فرزند خود تصمیم بگیرند.

نوزادان آزمایشگاهی

طوفان خورشیدی

طبق پیش بینی‌های بابا ونگا، در سال 2024 باید منتظر یک طوفان خورشیدی باشیم، اما نه یک طوفان خورشیدی معمولی، بلکه طوفانی در مقیاس بسیار بزرگ است، در حدی بزرگ که جهان آفرینش تا کنون به خود ندیده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *