چالش لخت کردن خواهر و مادر اینستاگرام (فیلم) پایین کشیدن شلوار

چالش لخت کردن خواهر و مادر پایین کشیدن شلوار مادر در اینستاگرام +عکس را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید/

چالش عریان (لخت) کردن مادر در اینستاگرام

چالش بی شرمانه ای در اینستاگرام به راه افتاده که باید مادر خود را به صورتی که خبر ندارد لخت کرد و واکنش او ا تماشا کرد این چالش زشت توسط برخی جوانان و نوجوانان در ایران نیز رایج شده است و برخی خوک صفتان مادر خود را در مقابل دوبین لخت کرده و در صفحه خود به اشتراک میگذارند!

چالش لخت کردن خواهر و مادر اینستاگرام (فیلم) پایین کشیدن شلوار

متاسفانه گویا غیرت در برخی از جوانان امروزی وجود ندارد که با ناموس خود چنین رفتار بی شرمانه ای انجام میدهند.

افرادی که برای گرفتن لایک و چند فالوئر دست به هر کار زشت و وقیحانه ای میزنند تا سوژه خنده برای دیگران به دست اورند.

امیدواریم که پلیس فتا با این افراد متخلف به شدت برخورد کرده و حکم سفت و سختی برای این خوک صفتان در نظر بگیرند.

همچنین ببینید: چالش اینستاگرامی صدف بیوتی (چالش دروغ) چیست؟

البته پلیس فتا در چندماه گذشته اعلام کرده با افرادی که در اینستاگرام عکس های بدون حجاب خود را منتشر کنند برخورد خواهند کرد امیدواریم که با این خوک صفتان غیرت نیز برخورد جدی داشته باشند

همچنین ببینید:

چالش پایین کشیدن شلوار خواهر و مادر (بی ناموس‌ها)پایین کشیدن شلوار پدربزرگ!!!

دکتر وحدتی در مصاحبه با رادیو گفت و گو بیان داشت: فرهنگ جامعه ایرانی با فرهنگ اروپایی و آمریکایی متفاوت است؛ بنابراین باید اقدامات موثر و جدی را در دولت و مجلس انجام دهیم که از این مسائل غیر اخلاقی جلوگیری شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکثر عوامل آسیب های اجتماعی به مسائل غیراخلاقی و فرهنگی موجود در فضای مجازی برمی گردد عنوان کرد: دولت باید برای مقابله با این آسیب ها لایحه ای به مجلس ارائه دهد و مجلس هم قوانینی را تصویب کند.

این نماینده مجلس همچنین در ادامه مطلب گفت: نمایندگان مجلس دغدغه جدی برای مقابله با ترویج مسائل غیراخلاقی در جامعه توسط شبکه ها مجازی به ویژه اینستاگرام دارند.

دکتر وحدتی در پایان برنامه گفت و گوی اجتماعی رادیو گفت و گو خاطرنشان کرد: هیچ خانواده ایرانی علاقه ای به ترویج این موضوعات غیراخلاقی ندارد و ما هم نباید منتظر باشیم جامعه به سمت بی بند و باری کشیده شود. همه باید دست به دست هم دهیم و این مسائل را ریشه کن کنیم.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. اتفاقا در قسمتی خوندم فرهنگ ایران با امریکا و اروپا فرق داره، بله صد در صد خیلی فرق داره اونها خودشون این کارها رو نمی کنند به ما ها یاد می دهند این کارها رو بکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *