چشم عباس آقا رپ جاستینا و جامین [دو حیوان انسان نما]

چشم عباس آقا رپ جاستینا و جامین [از دو حیوان] + واکنش ها

چشم عباس آقا رپ جاستینا و جامین [دو حیوان انسان نما]

جاستینا و جامین دو حیوان انسان نما که روی خود برچسب خواننده زده اند با یک آهنگ و موزیک ویدیو مبتذل به نام “چشم عباس آقا” به خیال ذهن کثیفشان از زنان ایرانی حمایت کرده اند! انها در این موزیک ویدیو “همجنسگرایی” و “برهنگی” را تبلیغ میکنند.

کاربری در رابطه به این ویدیو نوشت:

زنان ایرانی ببینید که حامیان‎‏‌‎‏شان چه کسانی هستند و هدفشان چیست! آنها میخواهند زنان ایرانی را این شکلی ببینند که در ویدیوشان نمایش میدهند و رسانه های معاند نیز از انها حمایت میکنند.

کاربری دیگر نوشته:

جاستینا و جامین به اندازه شعور خود میخواستند از زنان ایرانی حمایت کنند اما نشان دادند که از زنان ایران هیچ چیز نمیدانند و زنان ایرانی را با خانواده کثیف خود اشتباه گرفته اند.

کاربری دیگر در واکنش به این ویدیو نوشته:

خدارو شکر که این عقب مانده ها با حماقت خود نشان میدهند که از زنان ایران هیچی نمیفهمند.

کاربری دیگر با حمله به شبکه های معاند نوشت:

جمع کنید بساط کثافت کاری تان را شما درباره زنان ایرانی چه فکری کرده اید؟ شما روی کفتار را هم سفید کرده اید. با این اتفاقات، برای همه ثابت شد، این اپوزیسیون، درب و داغون ،. از خانه سالمندان آلبانی ،. تا ، سلطنت طلبان ، کلاهبردار ،. تا، تجزیه طلبان کوموله تروریست و تا سلبریتیهای نون به نرخ روز خور .، حتی ، عرضه براندازی،.در یک روستای متروکه را هم ندارند

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *