ژنرال منصور آریا کیست بیوگرافی و مستند او درباره چیست

ارتشبد دکتر امیر منصور آریا کیست ، ژنرال امیر منصور آریا کیست ، ژنرال ادریس آریا کیست amir mansor aria ، Dr. Mansoor Masoudi aria

ژنرال منصور آریا کیست بیوگرافی و مستند او درباره چیست

ژنرال منصور آریا کیست

ژنرال امیر منصور آریا از فرماندهان گروه تروریستی به نام “ارتش نوین ایران” که خود را یک سازمان به نام اتحاد و همبستگی و ارتش نوین ایران میدانند.

او می گوید در افغانستان وزیر استخبارات بوده و ۴ تا وزارتخانه دیگر هم سرپرست بوده است و مورد توجه مامور امنیتی آمریکا به نام آگوست لیزلی قرار می گیرد.

در کشورمان هرگاه اعتراضاتی به وجود می آید گروه های تجزیه طلب و ضد انقلاب سر و کله شان پیدا می شود و هر کدام از آنها ادعای مالکیت بر ایران می کنند.

در روزهای اخیر که اعتراضاتی در کشورمان به وقوع پیوسته است چندین گروهک تروریستی ضد انقلاب و تجزیه طلب مدعی روی کار آمدن در ایران شده اند از سازمان مجاهدین خلق گرفته تا گروه کمول و سلطنت طلب ها به رهبری رضا پهلوی از جمله افرادی بودند ادعای حاکم شدن در در ایران را داشتند و برای این منظور شبکه های مختلف ماهواره ای و بودجه های بسیار زیادی را اختصاص داده اند.

 

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *