نحوه باز کردن کارت های همستر کامبت امروز سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۳

کارت های همستر کامبت امروز سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۳

نحوه باز کردن کارت های بازی همستر کامبت امروز سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ را در این صفحه از مجله شبونه اماده کرده ایم.

نحوه باز کردن کارت های همستر کامبت امروز سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۳

سه کارت مخفی همستر کامبت امروز منتشر شده است که کارت اول از سمت چپ HamsterTube بوده که در قسمت PR&Team قرار دارد.

کارت وسط Licence India در قسمت Legal قرار دارد.

کارت اخری Coindesk در قسمت PR&Team واقع شده است که معمولا هیچکدام قفل نیستند و میتوانید به راحتی انها را انتخاب کرده و 5 میلیون سکه کسب کنید.

در قسمت ماین بخش‌های مختلف یک صرافی را می‌بینید. در هر بخش تعدادی کارت وجود دارد. شما باید کارت‌ها را آزاد کرده و لول هرکدام را ارتقا دهید. اگر کارتی قفل باشد، حتما پیش نیازی دارد. معمولا پیش نیاز باز شدن هر کارت، ارتقا دادن کارت دیگری است.

همستر کامبت یک بازی ماجراجویی جدید است که به شما اجازه می‌دهد به عنوان مدیر برترین صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا به کسب درآمد تبدیل شوید و کنترل کاملی بر درآمدتان داشته باشید.

بازی تلگرامی همستر کامبت به تازگی اعلام کرده است که قرار است روی شبکه تون (TON) راه‌اندازی شود. از آنجایی که همستر بازی طرفداران زیادی پیدا کرده است.

اما همان‌طور که گفتیم همه بازی‌های تلگرامی در درآمدزایی موفق نبودند. نمونه‌های زیادی از عدم موفقیت یا کلاهبرداری در پروژه‌های ایردراپ اتفاق افتاده که اعتماد به بازی‌های تلگرامی را دشوار می‌کند.

تیم همستر کامبت به تازگی اعلام کرده است که آن‌ها یک ایردراپ روی شبکه تون (TON) برگزار خواهند کرد و بازیکنان را برای جمع‌آوری سکه‌های درون بازی با اهدای توکن‌های واقعی و قابل معامله، پاداش می‌دهند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *