کارت Anti money loundering کجاست و نحوه باز کردن قفل آن

کارت Anti money loundering کجاست و نحوه باز کردن قفل آن

کارت Anti money loundering کجاست و نحوه باز کردن قفل آن در بازی همستر امروز شنبه 2 تیر 1403 را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

کارت Anti money loundering کجاست

این کارت در قسمت Legal بوده که معمولا باز است و فقط باید سکه های شما برای انتخاب آن کافی باشد و به راحتی میتوانید آن را انتخاب کرده و به سراغ کارت های دیگر بروید .

همستر کامبت (Hamster Kombat) جدیدترین هیجان در دنیای بازی‌های تلگرامی است. این بازی با الهام از بازی Notcoin، تا اوایل ژوئن ۲۰۲۴ بیش از ۱۰۰ میلیون بازیکن را به خود جذب کرده است. شما در نقش یک همستر مدیرعامل یک صرافی رمز ارزی خیالی هستید و هدف شما رساندن استارتاپ خود به قله صنعت است. این کار را با سرمایه‌گذاری در بازاریابی، مجوزها، استعدادها، محصولات جدید و موارد دیگر انجام می‌دهید.

مهمترین عامل رده بندی و تقسیم توکن همستر کامبت بر اساس گفته های کانال رسمی این پروژه بر اساس میزان سود ساعتی(Profit Per Hour) است. البته در این اطلاع رسانی اشاره شده که موارد دیگری هم در تقسیم توکن نقش دارند ولی در مورد جزییات آنها نکته ای مطرح نشده است. با توجه فرضیات احتمالا مواردی مانند دعوت از دوستان نیز در میزان تعلق گرفتن توکن تاثیرگذار خواهد بود. تکته مهمی که در این مطلب اشاره شده است این است که میزان کوین و امتیاز جمع آوری شده تاثیری در تقسیم توکن و رتبه بندی ندارد. بنابر این کاربران باید از امتیازهای جمع آوری شده برای ارتقا کارت ها استفاده کنند که در ادامه بهترین استراتژی برای ارتقا کارت ها توضیح داده شده است. برای اطلاع از بازی های تلگرامی مشابه همستر برای درامدزایی بیشتر مقاله ۱۰ ربات تلگرام برای کسب درامد ارز دیجیتال را مطالعه کنید.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *