کارت Licence Bangladesh کجاست +نحوه باز کردن قفل آن در همستر

کارت Licence Bangladesh کجاست +نحوه باز کردن قفل آن در همستر

کارت Licence Bangladesh کجاست

کارت Licence Bangladesh در همستر در بخش Legal قرار دارد که قفل است و برای باز کردن آن باید 4 نفر را به بازی همستر کامبت دعوت کرده باشید.

نحوه باز کردن قفل آن در همستر

برای باز کردن آن باید 4 نفر را به بازی همستر دعوت کرده باشید.

اگر 4 نفر از دوستانتان را به بازی دعوت کرده اید اما اگر همچنان قفل است به این دلیل است که دوستان شما قبلا در این بازی عضو بوده اند یا هنوز روی لینک شما کلیک نکرده اند و فعال نشده اند.

همچنین ببینید

کارت YouTube Gold Button همستر کجاست +نحوه باز کردن قفل آن
کارت Staking همستر کجاست و نحوه باز کردن قفل آن +عکس

برخی از کاربران گمان میکنند فقط با ارسال لینک مخصوص خود در همستر به دوستانشان توانسته اند چندین نفر از دوستانشان را به این بازی دعوت کنند در صورتی که باید انها عضو بازی نباشید و برای اولین بار باشد که از طریق لینک شما وارد بازی میشوند.

گفتنیست همستر کامبت از موفقیت نات کوین الهام گرفته شده است، یک بازی برجسته در فضای رمزارزها در شبکه تون کوین پایگاه کاربر قابل‌توجهی از ۳۵ میلیون بازیکن را جمع آوری کرده است و همستر کامبت قصد دارد از این نقطه عطف فراتر رود. ظهور سریع همستر کامبت نشان‌دهنده گامی مهم در جهت دستیابی به این هدف است.

صرافی کوکوین به تازگی اعلام کرد که ارز همستر کامبت را با نماد «HMSTR» در بازار پیش از عرضه خود لیست کرده است. بازار پیش از عرضه برای این راه‌اندازی شده‌ است که ارزهای دیجیتال قبل از راه‌اندازی خود به طور غیر رسمی در آن عرضه شوند و معامله‌گران بتوانند با امکانات محدوده آن را خرید و فروش کنند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *