کارت Licence Indonesia کجاست نحوه باز کردن قفل آن

کارت Licence Indonesia کجاست نحوه باز کردن قفل آن

کارت Licence Indonesia همستر کامبت کجاست نحوه باز کردن قفل آن را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

کارت Licence Indonesia کجاست

این کارت در قسمت Legal بوده و پایین ترین از همه میباشد که البته قفل است و باید 4 نفر از دوستانتان را به این بازی از طریق لینک دعوت کرده باشید.

اما شاید بگویید ما لینک را برای دوستانمان ارسال کرده ایم و آنها نیز آن را باز کردند اما هنوز این کارت قفل است باید توجه داشته باشید که باید دوستانتان قبلا در بازی فعال نشده باشند.

🔥🔥کارت اندونزی لایسنس یه کارت بسیار عالی برای دریافت پرافیته که اگه تونستین حتما آپدیتش بکنین. چون نسبت به تعداد سکه‌ای که میگیره، پرافیت خیلی خیلی خوبی میده🙌🏻

در بازی همستر کامبت انتخاب بهترین کارت برای ارتقا دادن و کسب سود بیشتر مهمترین نکته این بازی تلگرامی است. با توجه به اهمیت شاخص میزان سود ساعتی(Profit Per Hour) در بازی تلگرام همستر کامبت در ادامه بهترین کارت ها برای ارتقا دادن را به شما معرفی شده است.

همستر کامبت پا را فراتر از بازی Notcoin گذاشته و به کاربران خود چیزی بیش از کلیک‌های ساده و بی‌هدف برای به دست آوردن سکه ارائه می‌دهد. ماهیت همستر کامبت این است که به بازیکن فرصتی داده می‌شود تا به مدیرعامل یک صرافی تبدیل شده و آن را به روش‌های پیشنهادی ارتقاء دهد. یکی از این روش‌ها استفاده از کارت‌ها است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *