کارت SEC transparancy کجاست نحوه باز کردن قفل آن

کارت SEC transparancy کجاست نحوه باز کردن قفل آن

کارت SEC transparancy کجاست نحوه باز کردن قفل آن در همستر کامبت را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

کارت SEC transparancy کجاست

این کارت در قسمت Legal قرار دارد و برای برخی از کاربران تازه کار ممکن است که قفل باشد در ادامه درباره نحوه باز کردن قفل آن توضیح میدهیم.

نحوه باز کردن قفل

اگر کارت SEC transparancy برای شما قفل است باید Legal opinion را در همان قسمت Legal به لول 5 ارتقا دهید تا قفل ان باز شود.

«همستر کامبت» یک بازی در بستر تلگرام برای استخراج پول مجازی است؛ پیشتر کاربران تلگرام از طریق نات کوین با این فضا آشنا شده بودند.

همچنین ببینید

کارت Trading bots همستر کجاست نحوه باز کردن قفل آن

در این بازی، کاربران با کلیک ساده بر روی آیکون نات کوین یا همستر در تلفن همراه خود، اقدام به «استخراج» سکه درون بازی می‌کنند.

همستر یک بازی به سبک Tap to Earn یعنی زدن روی صفحه گوشی و دریافت توکن یا به زبان خودمانی همان سکه است. در واقع این بازی گونه‌ای ربات تلگرامی است که برای دسترسی به آن و آغاز بازی حتما باید وارد ربات شده و آن را استارت کنید. پس از ورود به بازی با یک همستر در صفحه مواجه می‌شوید که با هر بار زدن روی آن سکه دریافت می‌کنید. می‌گویند امکان اینکه این توکن‌ها در آینده بصورت ایردراپ بین بازیکنان همستر کامبت توزیع شود، وجود دارد اما بیان قطعی در این زمینه وجود ندارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *