کارت Security Audition کجاست نحوه باز کردن قفل کارت

کارت Security Audition کجاست نحوه باز کردن قفل کارت

کارت Security Audition کجاست نحوه باز کردن قفل کارت های همستر کامبت امروز چهارشنبه ۶ تیر ۱۴۰۳ را در این صفحه از اخبار همستر کامبت تماشا کنید.

کارت Security Audition کجاست

کارت Security Audition در بخش PR&Team قرار دارد.

نحوه باز کردن قفل کارت

این کارت باز است و قفلی ندارد که نیاز باشد باز شود فقط باید 3 هزار تا سکه داشته باشید که معمولا همه کاربرن این بازی دارند مگر اینکه تازه کار باشید و به تازگی به این بازی پیوسته باشید.

گفتنیست دنیای بازی‌های کریپتو با سرعتی سرسام‌آور در حال پیشرفت است و در این میان، بازی همستر کامبت به‌عنوان یکی از درخشان‌ترین ستاره‌های این عرصه ظهور کرده است. این بازی که در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۴ بر بستر شبکه باز تلگرام (TON) راه‌اندازی شد، توانسته است جامعه ارزهای دیجیتال را به وجد آورد.

تیم همستر کمبات تاکنون صحبتی درمورد منبع استفاده از اپلیکیشن‌ها نکرده است، اما ممکن است در آینده کاربرانی که از این اپلیکیشن استفاده کرده‌اند را جریمه کند.

همستر کامبت در حال حاضر در پری‌مارکت (بازار پیش از عرضه) دو صرافی معتبر جهان، یعنی گیت (GATE) و کوکوین در حال خریدوفروش است.

پاداش‌های روزانه و وظایف ویژه: بازیکنان برای ورود روزانه و تکمیل وظایف مختلف تشویق می‌شوند تا امتیاز و پاداش کسب کنند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *