کارت Security team کجاست و نحوه باز کردن قفل آن در همستر

کارت Security team کجاست و نحوه باز کردن قفل آن در همستر

کارت Security team کجاست و نحوه باز کردن قفل آن در همستر با جزئیات و عکس را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

کارت Security team کجاست

این کارت در بخش PR&Team قرار دارد و اگر قفل است با لِول کارت Tow factor authentication به 13 ارتقا دهید کارت Tow factor authentication بالای کارت Security team قرار دارد.

نحوه باز کردن قفل

اگر کارت Tow factor authentication هم قفل بود باید یک نفر از دوستانتان را از طریق لینک مخصوص بازی خود به همستر دعوت کنید و او هم روی لینک شما ضربه بزند و وارد بازی شود البته او نباید قبل در بازی فعال شده باشد.

کارکرد کارت های بازی همستر کامبت چیست؟ کارت‌های دیلی کامبو موقتی هستند و فقط برای ۲۴ ساعت فعال می‌مانند و برای روز بعد تغییر خواهند کرد. هر کارت کمبو، شامل سه کارت عادی است که با فعال کردن آن، سود ساعتی شما به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد.

لازم به ذکر است در جدیدترین به‌روزرسانی، ربات همستر امکان اتصال کیف پول را نیز فراهم کرده است. با عرضه توکن‌های بازی، انتقال آن‌ها به ولت تون کیپر و انجام تراکنش‌ها از طریق کیف پول ارز دیجیتال ضروری خواهد بود.

برای اینکه کیف پول ارز دیجیتال خود را به ربات تلگرامی همستر متصل کنید، ابتدا باید یکی از بهترین کیف پول‌های تون کوین را نصب کرده باشید. ما در اینجا کیف پول تون کیپر را برای این آموزش انتخاب کرده‌ایم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *