کارت Staking همستر کجاست و نحوه باز کردن قفل آن +عکس

کارت Staking همستر کجاست و نحوه باز کردن قفل آن +عکس

کارت Staking همستر کجاست و نحوه باز کردن قفل آن با عکس و جزئیات اموزش باز کردن کارتهای امروز همستر جمعه 1 تیرماه 1403 را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

کارت Staking همستر کجاست

کارت Staking همستر در در قسمت Markets قرار دارد و اگر قفل است باید کارت KYC را به لِول 7 برسانید این کارت در قسمت Legal قرار دارد.

کارت YouTube Gold Button یکی دیگر از کارت هایی بوده که باید در بازی همستر پیدا کنید این کارت در قسمت Specials قرار دارد که معمولا قفل نیست.

کارت سوم Licence Bangladesh بوده که در بخش Legal قرار دارد که قفل است و برای باز کردن آن باید 4 نفر را به بازی همستر دعوت کرده باشید.

همچنین ببینید

کارت Trading bots همستر کجاست نحوه باز کردن قفل آن
کارت Marketing کجاست نحوه باز کردن قفل Marketing در بازی همستر

در بخش Profit per hour، میزان سود شما به ازای هر ساعت نمایش داده میشه. این سود با ارتقای کارت های مختلفی که در ادامه بهشون اشاره می کنم، افزایش پیدا میکنه و نیازی نیست که شما مدام روی همستر ضربه بزنین تا بهتون سکه بده. توجه داشته باشین که سکه های جمع آوری شده از این طریق، باید هر سه ساعت یک بار تخلیه بشن و شما باید در این زمان به بازی مراجعه کنین و سکه هایی که جمع شده رو برداشت کنین تا دوباره روند جمع آوری سکه ها از سر گرفته بشه.

هنوز مشخص نیست قیمت هر سکه مجازی در این بازی چقدر است. چون برای ارزش‌گذاری، ابتدا باید این پروژه در صرافی‌ها لیست شود. تا آن زمان، کاربران فقط باید به ضربه زدن روی صفحه ادامه دهند و امیدوار باشند روزی بتوانند سکه‌های مجازی را به پول نقد تبدیل کنند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *