کارت USDT on TON کجاست نحوه باز کردن قفل کارت همستر کامبت

کارت USDT on TON کجاست نحوه باز کردن قفل کارت همستر کامبت

کارت USDT on TON کجاست نحوه باز کردن قفل کارت همستر کامبت امروز چارشنبه 6 تیرماه 1403 را در این بخش از اخبار همستر کامبت مجله شبونه آماده کرده ایم.

کارت USDT on TON کجاست

کارت USDT on TON در زیر آن قسمت NEW cartds قرار دارد.

همچنین ببینید

کارت Security Audition کجاست نحوه باز کردن قفل کارت

نحوه باز کردن قفل کارت

کارت USDT on TON قفل است و برای باز کردن قفل این کارت باید حداقل 6 نفر را عضو بازی کرده باشید یعنی لینک مخصوص خود در همستر کامبت را برای 6 نفر از دوستانتان فرستاده باشید و آنها از طریق این لینک وارد بازی شده باشند.

لازم به ذکر است همستر کامبت یک بازی کلیکی است که بر بستر بلاک چین تلگرام (Ton) ایجاد شده است. مکانیزم این بازی بر پایه ضربه‌زدن روی یک سکه طراحی شده است. کابران با ضربه‌زدن روی سکه، انجام وظایف روزانه و ارتقاء همستر خود به سطح بالاتر، پاداش به‌دست می‌آورند.

همستر کامبت، بازی جذاب و پرسود تلگرامی، منتظر شماست تا با گیم پلی هیجان انگیز و جوایز ارزشمندش، تجربه ای منحصر به فرد را برایتان رقم بزند. برای شروع این نبرد پولساز، کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

در آینده به‌صورت ایردراپ به بازیکنان در بستر شبکه غیرمتمرکز «تون» داده شود. همستر کامبت با کمک کاربران تلگرامی توانسته محبوبیت بالایی کسب کند و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *