کارت YouTube Gold Button همستر کجاست +نحوه باز کردن قفل آن

کارت YouTube Gold Button همستر کجاست +نحوه باز کردن قفل آن

کارت YouTube Gold Button در قسمت Specials قرار دارد که معمولا قفل نیست و باز است اما اگر قفل بود باید سه نفر از دوستان خود ار به بازی دعوت کنید تا بتوانید قفل این کارت را باز کنید.

معمولا سازنده بازی همستر سعی میکند که با قفلی که بر روی برخی از کارت ها میگذارد با گزینه دعوت سه نفر از دوستان کاربران این بازی را افزایش دهد.

کارت Staking همستر کجاست و نحوه باز کردن قفل آن +عکس

لازم به ذکر است که شکل و ظاهر جدید بازی همستر خیلی متفاوت و جذابتر شده است و سازنده آن سعی کرده نشان بدهد که پروفیت ارزشمند است و جمع اوری سکه سودی ندارد.

دوستان خود را برای پیوستن به همستر کامبت دعوت کنید. وقتی آنها ملحق می‌شوند، هم شما و هم دوستانتان پاداش دریافت می‌کنید. این ویژگی نه تنها به شما کمک می‌کند تا سکه‌های بیشتری کسب کنید، بلکه جامعه بزرگتری از بازیکنان را نیز ایجاد می‌کند. معمولا به این حالت که شما افراد دیگر را دعوت می‌کنید، رفرال یا ارجاع می‌گویند.

همستر کامبت در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۴ (۶ فروردین ۱۴۰۳) رسما راه‌اندازی شد. بلافاصله پس از عرضه، همستر کامبت به یکی از محبوب‌ترین و پرکاربرترین پروژه در جامعه‌ی ارز دیجیتال تبدیل شد و توانست میلیون‌ها کاربر را به سمت خود بکشاند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *