کتاب مدیریت خانواده و سبک زندگی ویژه دختران 99 ! توهین به ارزش زن

کتاب مدیریت خانواده و سبک زندگی ویژه دختران 99 ! توهین به ارزش دختر و زن ! توهین به ارزش دختر و زن جزییات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

کتاب مدیریت خانواده و سبک زندگی

چندی پیش حذف عکس دختران روزی جلد کتاب ریاضی دبستان باعث شد حواشی زیادی به وجود بیاید و حسابی سر و صدا و به راه بیاندازد و بسیاری از چهره ها به آن واکنش نشان بدهند.

کتاب مدیریت خانواده و سبک زندگی ویژه دختران 99 ! توهین به ارزش زن

حالا تصاویری از کتاب “مدیریت خانواده و سبک زندگی” در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود که باز هم واکنش های زیادی را به وجود اورده است.

در این کتاب به برخی از مقایسه های پسر و دختر پرداخته شده که ارزش زن را به زیر سوال برده است و سعی شده که دختران را خانه نشین و خدمتکار در خانه معرفی کند!

این کتاب در پایه دوازدهم تدریس میشود که حالا متن هایی از این کتاب در شبکه های اجتماعی منتشر شده که خشم برخی از خانم ها را برانگیخته است.

تصویری که در اینستاگرام دست به دست میشود

کتاب مدیریت خانواده و سبک زندگی ! توهین به ارزش دختر و زن

محتوای این کتاب نیز مانند کتاب کد ۱۱۲۲۴۱ براساس شایستگی‌های مورد انتظار برنامه به سه بخش پیش از ازدواج، حین ازدواج و پس از ازدواج تقسیم شده است. جالب است بدانید که در این کتاب به جای اصطلاح «فصل» از واژه «صحنه» و به جای «درس» از واژه «نما» استفاده شده و تلاش بر این بوده است که در درس‌ها، صحنه‌ها و نماهایی از زندگی دختران ترسیم شود. کتاب شامل ۱۰ صحنه است و در هر صحنه متناسب با موضوع، یک تا چهار نما ترسیم شده است. در مجموع، این کتاب دارای ۲۵ نماست؛ چهار صحنه و ۱۲ نمای کتاب در نوبت اول و شش صحنه و ۱۳ نمای دیگر در نوبت دوم تدریس می‌شود.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *