کتایون ریاحی کجاست آیا بازداشت شده یا از ایران رفته؟

کتایون ریاحی کجاست آیا بازداشت شده یا از ایران رفته؟ بعد از کشف حجاب کتایون ریاحی دیگر خبری از او در فضای مجازی نیست و سوال اینجاست کتایون ریاحی الان کجاست و چه میکند.

کتایون ریاحی کجاست آیا بازداشت شده یا از ایران رفته؟

کتایون ریاحی کجاست

خانم ریاحی بازیگر سرشناس کشورمان که سابقه بازی در فیلم ها و سریال های پربیننده دارد در خارج از کشور زندگی میکند و  با رسانه های ضد انقلابی از جمله ایران اینترنشنال مصاحبه‌هایی انجام داده است .

اما در روزهای اخیر کتایون ریاحی تلاش کرده دیگر در مسائل سیاسی اظهار نظر نکند و به زندگی شخصی خود را بپردازد .

متایون ریاحی از بازیگران سینما و تلویزیون بوده که بعد از انقلاب با سریال بازگشت پرستوها به شهرت رسید او همچنین در سریال یوسف پیامبر نقش زلیخا را برعهده داشت.

کتایون ریاحی کجاست آیا بازداشت شده یا از ایران رفته؟

تایون ریاحی متولد10 دی 1340، تهران بازیگر سینما و تلویزیون است. کتایون ریاحی کارشناس ادبیات و انسان شناسی است. کتایون ریاحی خواهر علیرضا ریاحی از دیگر بازیگران سینما در ایران است.پدر و مادر کتایون ریاحی شیرازی -گیلانی تبار هستند. پدر کتایون ریاحی اردشیر ریاحی پزشک ارتوپد در بیمارستان چمران شیراز و مادرش گیتی ریاحی و همسرش نیز یکی از سهام داران اصلی شرکت اویل ورد آمریکا است.

همچنین ببینید

تصاویر / کتایون ریاحی ویلچر نشین شد
فیلم / کشف حجاب کتایون ریاحی در شبکه ضد انقلاب
بیوگرافی کتایون ریاحی و همسرش و فرزندان

پدر و مادر وی شیرازی -گیلانی تبار هستند. پدر وی اردشیر ریاحی پزشک ارتوپد در بیمارستان چمران شیراز و مادرش گیتی ریاحی و همسرش نیز یکی از سهام داران اصلی شرکت اویل ورد آمریکا است. ریاحی با نویسندگی برای کودکان آغاز و با فیلم «خبرچین» به سینما آمد. اما فیلم در نیمه راه متوقف شد و او برای بازی در فیلم «پاییزان» انتخاب شد.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *