فیلم کامل کتک خوردن رضا عطاران از خواهران منصوریان

فیلم کامل کتک خوردن رضا عطاران از خواهران منصوریان و ماجرای درگیری و کتک زدن رضا عطاران توسط خواهران منصوریان سهیلا و الهه منصوریان را در این صفحه ببینید.

فیلم کامل کتک خوردن رضا عطاران از خواهران منصوریان و ماجرای درگیری و کتک زدن رضا عطاران توسط خواهران منصوریان سهیلا و الهه منصوریان را در این صفحه ببینید.

رضا عطاران در جدیدترین فعالیت هنری خود در فیلم سینمایی انفرادی حاضر شده است که در آن در سکانسی با خواهران منصوریان از قهرمانان بوش های ایران درگیر می‌شود که حسابی کتک میخورد .

فیلم سینمایی انفرادی توسط آقای مسعود اطیابی کارگردانی شده است و در آن هنرمندانی همچون رضا عطاران و احمد مهرانفر و مهدی هاشمی بازی می کند عطاران یکی از بهترین کارگردان ها و بازیگران کمدی کشورمان بوده که در هر فیلم و سریالی که بازی می‌کند فروش بسیار بالایی دارد جالب است بدانید که رضا عطاران برای حضور در هر فیلم سینمایی علاوه بر دستمزد یک سوم سود حاصل از فروش فیلم را از آن خود می کند.

بدون شک حضور رضا عطاران در هر فیلمی می تواند فروش بسیار بالایی داشته باشد خواهر منصوریان نیز که از قهرمانان ووشوی کشورمان در این فیلم در سکانسی بازی می کنند الهه منصوریان در حال حاضر سرمربی تیم ملی ووشو بانوان میباشد.

فیلم انفرادی قرار است که گیشه را بترکاند، اصلا با همین فرضیه اکران شده و در طول این فیلم کمدی هم دو سه ماشین (از نوع درب و داغان) در آن ترکانده می‌شود و برای فیلم هزینه شده چرا که سازندگان به فروش ده‌ها میلیارد تومانی آن ایمان دارند. فیلم بازگشت رضا عطاران است به سینما آن هم پس از دو سه سال و کارگردانش هم همانی است که «دینامیت» را ساخت.

رضا عطاران در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۴۷ در یکی از محله‌های شهر مشهد به‌ دنیا آمد پدر و مادرش از اهالی بخش کاخک شهرستان گناباد از توابع خراسان رضوی بودند. رضا عطاران دیپلم خود را در رشته اقتصاد در مشهد گرفت.

خواهران ووشوکار ایران، تا کنون موضوع چند فیلم مستند ورزشی هم شده اند. فیلم خواهران قریب که مبارزات ورزشی الهه و شهربانو در مسابقات آسیایی اینچئون کره جنوبی را به تصویر کشید و مستندی  به نام صفر تا سکو که روایتی از زندگی سه قهرمان ورزش بانوان ایران است و حضور موفقی در سینما حقیقت را در کارنامه دارد و در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر نیز  به نمایش در آمد از آن جمله است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.