فیلم کامل کتک زدن دانش آموزان مدرسه در خورموج بوشهر توسط مدیر

فیلم کامل کتک زدن دانش آموزان مدرسه در خورموج بوشهر توسط مدیر

کلیپ ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که مربوط به یک مدرسه غیرانتفاعی در خورمج بوشهر میباشد که مدیر مدرسه در مقابل چشمان معلمان دانش آموزان را به باد کتک گرفته و آنها را مورد ضرب و شتم شدید قرار می‌دهند .

فیلم کامل کتک زدن دانش آموزان مدرسه در خورموج بوشهر

کتک زدن وحشیانه این مدیر مدرسه در مدرسه غیرانتفاعی که پدر و مادران آنها به خیال خود شرایط بهتری نسبت به سایر مدارس برای فرزندانشان فراهم می‌شود واکنش‌های زیادی را در پی داشته است .

این مدیر مدرسه با سیلی و لگد زدن به دانش آموزان آنها را تنبیه می‌کند و معلم‌ها فقط تماشاچی این ماجرا هستند.

در نهایت به علت شکایت والدین یکی از دانش آموزان پلیس وارد ماجرا شد و بعد از چک کردن دوربین‌های مداربسته واقعیت ماجرا برملا گردید.

حالا این ویدیو در فضای مجازی منتشر شده که واکنش‌های زیادی را در پی داشته است گفته می‌شود که مدیر مدرسه که اقدام به ضرب و شتم دانش آموزان می‌کرد دستگیر شده است.

دستگیری مدیر مدرسه

مدیر موسسه مدرسه ابتدایی غیرانتفاعی البرز شهرستان خورموج استان بوشهر به دلیل خشونت فیزیکی علیه دانش آموزان دستگیر شد.

به گزارش خبرآنلاین، مهدی مهرانگیر گفت: در همین راستا دستور دستگیری فردی که خشونت فیزیکی علیه دانش آموزان انجام داده بود صادر شد و در حال حاضر مدیر موسسه دستگیر شده است.

مهدی مهرانگیر رئیس کل دادگستری استان بوشهر در گفت‌وگو با میزان، درباره تصاویر خشونت فیزیکی علیه دانش آموزان یک مدرسه در شهرستان خورموج استان بوشهر، اظهار کرد:در شبکه‌های مجازی متاسفانه تصاویری از خشونت فیزیکی علیه دانش آموزان مدرسه ابتدایی غیرانتفاعی البرز شهرستان خورموج استان بوشهر توسط مدیر موسسه منتشر شده است.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر بیان کرد: در همین راستا دستور دستگیری فردی که خشونت فیزیکی علیه دانش آموزان انجام داده بود صادر شد و در حال حاضر مدیر موسسه دستگیر شده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. چه مرگشه این مدیر؟؟ …. آموزش ورودش چرا اجازه ی فعالیت به این افراد روانی رو میده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *