کد مورس همستر کامبت ۲۹ خرداد و ۳۰ خرداد

کد مورس همستر کامبت ۲۹ خرداد و ۳۰ خرداد

کد مورس همستر کامبت سه شنبه ۲۹ خرداد و چهارشنبه ۳۰ خرداد را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

کد مورس همستر کامبت ۲۹ خرداد

COIN :

C : – • – •

O : – – –

I : • •

N : – •

همستر کامبت یک پلتفرم بر اساس فناوری بلاک‌چین است که در دنیای بازی‌های دیجیتال و به‌خصوص بازی‌های مبتنی بر NFT یا همان توکن‌های غیرقابل تعویض فعالیت می‌کند.

همچنین ببینید

نحوه باز کردن قفل کارت Licence India و Coindesk بازی همستر

بازی همستر کامبت یکی از جدیدترین بازی‌های مبتنی بر تلگرام است که در ۲۵ مارس ۲۰۲۴ راه‌اندازی شد و از آن زمان تا کنون، توانسته بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر را از سراسر جهان جذب کند.

در این پلتفرم، بازیکنان می‌توانند همسترهای دیجیتال خود را پرورش داده و با استفاده از آن‌ها در مسابقات و مبارزات شرکت کنند.

در حال حاضر Hamster Kombat صرفا یک بازی ساده است اما احتمال ایردراپ آن وجود دارد. اگر برایتان سوال شده که ایردراپ چیست، باید بگوییم مفهوم ایردراپ در دنیای ارزهای دیجیتال اغلب به معنای به دست آوردن بدون دردسر کریپتو است.

همستر کامبت، در حال حاضر فقط یک بازی جذاب و البته اعتیاد آوره که روزانه نزدیک به 150 میلیون کاربر فعال داره. ساعت های زیادی از وقت این افراد، صرف کلیک کردن روی صفحه گوشی و تبلت میشه، تا شاید سکه هایی که جمع می کنن تبدیل به پول واقعی بشه.

درباره کارکرد کارت های بازی همستر کامبت می توان گفت آنها به‌صورت سه علامت سؤال کنار هم نمایش داده می‌شوند. در این قسمت باید سه کارت مشخص را از بین کارت‌های بازی پیدا کنید.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *