کسر امتیاز از پرسپولیس قطعی شد + جزئیات جدید خرداد 1403

کسر امتیاز از پرسپولیس قطعی شد + جزئیات جدید خرداد 1403

کسر امتیاز از پرسپولیس قطعی شد خبری که این روزها در برخی از رسانه ها مطرح میشود و باعث شده که هواداران پرسپولیس در یک هفته مانده به پایان لیگ را نگران کند.

به دلیل حواشی بازی پرسپولیس و ملوان در لیگ برتر و برتاپ مواد منفجره هواداران به داخل زمین برخی از رسانه ها مدعی شدند که پرسولیس به کسر 3 امتیاز محکوم شده است که این خبر واقعیت ندارد.

کمیته استیناف باشگاه پرسپولیس را فقط 51 میلیون تومان جریمه کرده است.

در خصوص استیناف باشگاه پرسپولیس تهران نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت تجدیدنظرخواه به پرداخت ۵۱۰ میلیون ریال جریمه بابت پرتاب مواد دودزا به داخل زمین مسابقه مقابل تیم ملوان بندرانزلی توسط تماشاگران و نیز محکومیت آقای علی جاوید فر مترجم باشگاه به پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی بابت رفتار غیرورزشی و نقض اصول کلی رفتار منجر به اخراج صادر شده است با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید بعمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تائید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *