کشف جسد دنیا فرهادی دختر اهوازی در رودخانه کارون + عکس

کشف جسد دنیا فرهادی دختر اهوازی در رودخانه کارون پیدا شد + عکس

جسد دنیا فرهادی دختر اهوازی که ۱۶ اذر مفقود شده بود در رودخانه کارون کشف شد جسد این دختر ۲۲ ساله در رودخانه کارون مجاور روستای مظفریه بخش جنگیه اهواز پیدا شد.

ساحلی حوالی پل کابلی اهواز ناپدید شد و خانواده او با کمک نیروهای امدادی به دنبال یافتن دنیا بودند تا اینکه پیکر بی جان این دخبر جوان پس از یک هفته پیدا شد.

به گزارش ایسنا، محسن فرهادی پسرعموی “دنیا” با تایید این خبر اظهار کرد: بعد ازظهر (۲۴ آذرماه) جسد دنیا در رودخانه کارون در روستای مظفریه در بخش جنگیه کشف شد.

وی افزود: جسد وی توسط اهالی محلی روستا پیدا شد و از آب گرفته شد و در نهایت با ما تماس گرفتند.

کشف جسد دنیا فرهادی دختر اهوازی در رودخانه کارون + عکس

کشف جسد دنیا فرهادی دختر اهوازی

دنیا فرهادی دختر ۲۲ ساله اهوازی در ۱۶ آذر در بلوار ساحلی حوالی پل کابلی اهواز ناپدید شد و خانواده او با کمک نیروهای امدادی به دنبال یافتن دنیا بودند تا اینکه پیکر بی جان این دخبر جوان پس از یک هفته پیدا شد.

محسن فرهادی پسرعموی “دنیا” با تایید این خبر اظهار کرد: بعد ازظهر امروز (۲۴ آذرماه) جسد دنیا در رودخانه کارون در روستای مظفریه در بخش جنگیه کشف شد.

وی افزود: جسد وی توسط اهالی محلی روستا پیدا شد و از آب گرفته شد و در نهایت با ما تماس گرفتند.

ماجرای ناپدید شدن دنیا فرهادی

یکی از اعضای خانواده فرهادی به تی بین گفت: همزمان دختری از روی پل کابلی به رودخانه کارون سقوط کرد و به همین دلیل و با توجه به مستندات موجود، پرونده ویژه قتلی تشکیل شده است. دنیا فرهادی.”

وی ادامه داد: پلیس از ساعات اولیه در جریان این حادثه قرار گرفت و پرونده در دست بررسی است.

از سوی دیگر، آتش نشانی شهرداری اهواز با حضور چند تیم غواصی متشکل از تیم آتش نشانی شهرداری و تیم دریای ساحلی سپاه تلاش کرده اند جسد احتمالی را در رودخانه کارون پیدا کنند، اما تاکنون نتیجه بی فایده بوده است. بدن را پیدا کنید .

فرهادی با انتقاد شدید از کمبود امکانات و بی توجهی مسئولان استانی به این حادثه گفت: علیرغم اهمیت موضوع که باعث شده روزانه بیش از 200 تا 300 نفر از سراسر جهان در کنار پل کابلی تجمع کنند. در پنج روز گذشته نه شهردار اهواز، نه استاندار، نه استاندار و نه معاونان وی حتی یک لحظه در صحنه حادثه حضور نداشته اند و این جای تاسف دارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *