کشف حجاب خزر معصومی بازیگر سینما و تلویزیون که آبروی خودش را برد

ماجرای کشف حجاب خزر معصومی بازیگر ! او در چه فیلم و سریالی بازی کرده؟ همراه بیوگرافی و زندگینامه خزر معصومی که چندسالیست از ایران مهاجرت کرده است.

کشف حجاب خزر معصومی بازیگر نه چندان معروف +لیست فیلم و سریال

کشف حجاب خزر معصومی بازیگر

خزر معصومی بازیگر نه چندان معروف با انتشار تصویری بدون حجاب رسما از دنیای بازیگری خداحافظی کرد البته او در ساالهای گذشته از بازیگری فاصله گرفته بود و کم کار شده بود.

برخی از بازیگران زن در روزهای اخیر که چندان معروف نبودند و پیشنهاد کاری نداشتند کشف حجاب کردند.

خزر معصومی در کارنامه خود فیلمهای رنگ ارغوان، باغ‌های کندلوس و سریال یک مشت پر عقاب را در کارنامه داشت و از سال 1383 تا به حال در عرصه بازیگری حضور نداشته است.

کشف حجاب خزر معصومی بازیگر نه چندان معروف +لیست فیلم و سریال

شهرت او برای بازی در سریال یه مشت پر عقاب بود که نقش غزاله را بر عهده داشت او در سال 1386 بعد از این سریال دیگر فعالیت هنری نداشته است.

معصومی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۳ آغاز کرده است او بازیگر پرکاری نمی‌باشد و تاکنون در فیلم‌های زیادی به ایفای نقش نپرداخته است اولین فیلم او به «رنگ ارغوان» از ابراهیم حاتمی کیا بود او در این فیلم در کنار بازیگرانی همچون حمید فرخ‌نژاد فرهاد قائمیان و کوروش‌تهامی به ایفای نقش پرداخته این فیلم پنج سال توقیف بود و پس از آن موفق به دریافت جایزه سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره فجر در بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر شد

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *