کشف حجاب زنان در دیجی کالا و ماجرای پلمپ دیجی کالا به علت بی حجابی

کشف حجاب زنان در دیجی کالا و ماجرای پلمپ دیجی کالا به علت بی حجابی

در پی انتشار تصاویر بی حجاب در فضای مجازی منتسب به کارمندان خانم دیجی کالا، ساختمان اداری این شرکت به علت بی حجابی از اول مرداد پلمپ شد.

کشف حجاب زنان در دیجی کالا و ماجرای پلمپ دیجی کالا به علت بی حجابی

خبرگزاری قوه قضاییه از تشکیل «پرونده قضایی در خصوص حجاب کارمندان خانم یکی از بخش‌های دیجی کالا»‌ خبر داده بود. به‌گزارش میزان، در پی انتشار تصاویری در فضای مجازی منتسب به کارمندان یکی از بخش‌های دیجی کالا مبنی بر عدم رعایت حجاب از سوی کارمندان خانم در محیط کار، در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شد.

روابط عمومی این شرکت اعلام کرده فروشگاه اینترنتی دیجی‌ کالا همچنان فعال است و تمام بخش‌ها درحال خدمت‌رسانی و انجام تعهدات خود به مشتریان و فروشندگان هستند.

علت پلمپ دیجیکالا

اول مرداد ماه ۱۴۰۲، ساختمان اداری دیجی‌کالا به‌طور موقت توسط اماکن فراجا به خاطر مساله حجاب پلمپ شد.

پیشتر خبرگزاری قوه قضاییه از تشکیل پرونده قضایی در خصوص حجاب کارمندان خانم یکی از بخش‌های دیجی کالا خبر داده بود.

کشف حجاب زنان در دیجی کالا و ماجرای پلمپ دیجی کالا به علت بی حجابی

این ارگان رسمی قوه قضاییه در این خصوص گفت:

در پی انتشار تصاویری در فضای مجازی منتسب به کارمندان یکی از بخش‌های شرکت دیجی کالا، مبنی بر عدم رغایت حجاب اسلامی از سوی کارمندان خانم در محیط کار، در این رابطه پرونده قضائی برای آن شهروندان تشکیل شده است.

همچنین ببینید:

ماجرای فیلم درگیری روحانی لنگرودی با زن روستایی

دیجی‌کالا بزرگ‌ترین بازارگاه و فروشگاه آنلاین در ایران و مستقر در تهران است که روزانه بیش از ۵٬۴ میلیون بازدیدکننده دارد و ۸۵ درصد سهم بازار فروش آنلاین در ایران را از آن خود کرده‌است و یکی از بزرگ‌ترین خرده‌فروشی‌های آنلاین در خاورمیانه است. بنا بر آمار منتشر شده تا اوایل سال ۱۴۰۰ در این بستر بیش از ۴ میلیون کالای مختلف توسط ۱۶۰ هزار فروشنده برای فروش عرضه شده‌است و ظرفیت پردازش ۶۰۰ هزار کالا در روز را دارد.

مدل کسب‌وکار دیجی‌کالا یک آمیختگی از بازارگاه مجازی و خرده‌فروشی است. به غیر از فروشگاه آنلاین، زیرمجموعه‌های دیجی‌کالا شامل دیجی‌استایل (پوشاک)، فیدیبو (کتاب الکترونیک)، دیجی‌پی (فین‌تک)، دیجی‌نِکست (نوآوری)، دیجی‌کلاب (تشویق مشتریان وفادار)، دیجی‌پلاس، کمدا، پیندو و دیجی‌اکسپرس هستند

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *