مهناز افشار کشف حجاب کرد

مهناز افشار کشف حجاب کرد را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

حضور مهناز افشار در شبکه ماهواره ای ام بی سی پرشیا مدتهاست که به خبر داغ رسانه های کشورمان تبدیل شده است و بسیار از کاربران شبکه های اجتماعی نیز این موضوع را دنبال میکنند.

کشف حجاب مهناز افشار

برنامه استعدادیابی پرشین گات تلنت با حضور این خانم بازیگر معروف فعلا در حال ضبط بوده و هنوز کار تدوین و پخش آن انجام نشده است اما در همین بین ویدئوهایی از این مسابقه در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود.

مهناز افشار کشف حجاب کرد

یکی از اخبار جنجالی که پیرامون این مسابقه به وجود آمده کشف حجاب مهناز افشار است که در ابتدای حضورش سعی داشت موهای خود را بپوشاند در حالی که پاهایش برهنه بوده و حجاب عجیب و غریبی را برای خود انتخاب کرده بود که با واکنش کاربران شبکه های اجتماعی رو به رو شده و کاربران با حمله به پیج های او در شبکه های اجتماعی با کنایه خطاب به این بازیگر گفتند که با این پوشش دیگر نیازی نیست ریاکاری کنی و موهایت را فقط بپوشانی و بهتر از است عقیده واقعی خود را به حجاب نشان دهی.

حمله رسانه ها به کشف حجاب مهناز افشار

بعد از حضور این بازیگر در شبکه ماهواره ای رسانه های کشورمان نیز انتقادات بسیاری از این خانم کردند و حتی یکی از کارشناسان صدا و سیما بر روی آنتن زنده شبکه سوم گفت من اکراه دارم که نام این بازیگر را به زبان بیاورم.

در زیرر ویدئو را مشاهده میکنید.

به هر حال تصاویری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که هاکی از کشف حجاب مهناز افشار دارد که توسط کاربران دست به دست میشود که جنجال آفرین شده است.

مهناز افشار کشف حجاب کرد | فیلم و عکس کشف حجاب مهناز افشار

لازم به ذکر است که این خانم در خرداد ۱۳۹۳ با یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد و خطبه عقد آن‌ها توسط سید محمد خاتمی رئیس‌جمهور پیشین جمهوری اسلامی ایران خوانده شد.

مهناز افشار بازیگری را با مجموعه تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه‌حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت و با ایفای نقش در فیلم سینمایی شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهرت رسید.

عکس کشف حجاب مهناز افشار در اینستاگرامش

این بازیگر معروف در روز جمعه 15 آذر 1398 با انتشار تصاویری از خودش در حالی که حجاب از سر برداشته بود نشان داد که دیگر قصد بازگشت به ایران را ندارد.

وکیل مدافع این خانم هنرمند گفته پرونده موکلم در دادسرای فرهنگ و رسانه باز است و چنانچه او ظرف مدت یک ماه به ایران نیاید در مورد صدور قرار مناسب برایش تصمیم‌گیری خواهد شد

مهناز افشار کشف حجاب کرد | فیلم و عکس کشف حجاب مهناز افشار

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *