فیلم کامل کشف پاتوق فساد با پوشش نمازخانه در قزوین

پشت پرده کشف پاتوق فساد با پوشش نمازخانه در قزوین +عکس

کشف پاتوق فساد با پوشش نمازخانه در قزوین توجه رسانه های کشورمان را به خود جلب کرده است! اتفاقی که فقط به ذهن شیادان میرسد.

کشف پاتوق فساد با پوشش نمازخانه در قزوین

فیلم کامل کشف پاتوق فساد با پوشش نمازخانه در قزوین

کشف پاتوق فساد و فحشا در جاده سلامت قزوین جنجال زیادی را در فضای مجازی به راه انداخته است خانه‌ای که در جاده سلامت تابلوی نمازخانه را داشت به محل فساد و پاتوق فحشا تبدیل شده است و نیروی انتظامی عوامل آن را دستگیر و تحویل مراجع قضایی داد.

تابلو نمازخانه رد گم کنی بود

ساکنان محلی می‌گویند خانه‌ای که در کنار جاده سلامت تابلوی نمازخانه روی آن نصب شده بود در واقع خانه فحشا بوده که به دختران و پسران جوان اجاره داده می‌شد و تابلوی نمازخانه برای رد گم کنی بر روی آن نصب شده بود.

فیلم کامل کشف پاتوق فساد با پوشش نمازخانه در قزوین

به گفته یکی از ساکنان محلی بعد از مشاهده ورود و خروج دختران و پسرانی با پوشش غیرمتعارف به این موضوع مشکوک شدند که در این محل که به عنوان نمازخانه در کنار جاده قرار گرفته شکل و شمایل و پوشش افرادی که در آن رفت و آمد دارند به هیچ عنوان متعارف نیست و از همین نظر تصمیم گرفتند که موضوع را به پلیس اعلام کنند.

عوامل نیروی انتظامی بعد از زیر نظر گرفتن این نمازخانه متوجه شد که این مکان به محل فحشا توسط چند نفر تبدیل شده است و حتی آن را اجاره می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *