کلیپ شاد تبریک ۲۱ شهریور روز ملی سینما مبارک برای استوری وضعیت واتساپ

کلیپ تبریک ۲۱ شهریور روز ملی سینما مبارک برای استوری

متن و کلیپ تبریک 21 روز شهریور روز ملی سینما مبارک برای استوری و وضوعیت واستاپ همراه با عکس نوشته را در این صفحه ببینید.

کلیپ تبریک 21 روز شهریور روز ملی سینما مبارک

در کشورمان 21 شهریور ماه به روز ملی سینما نامگذاری شده است و در این روز بسیاری از سینما ها با قیمن نیم بهاء و برخی دیگر بلیط رایگان ارائه میکنند.

سینما که در اصل محصول تلاش‌های علمی قرن نوزدهم بود وسیله‌ای برای سرگرمی و ارتباطات انبوه تبدیل شده است و امروزه به صنعتی چند میلیارد پوندی تبدیل شده است.

دانلود

هیچکس سینما را اختراع نکرد. با این حال، در سال 1891 شرکت ادیسون با موفقیت یک نمونه اولیه از کینتوسکوپ را به نمایش گذاشت که یک نفر را در یک زمان قادر به مشاهده تصاویر متحرک می کرد.

اولین نمایش عمومی در سال 1893 انجام شد. در سال 1894 یک موفقیت تجاری بود و سالن های عمومی در سراسر جهان تأسیس شد.

برادران لومیر در دسامبر 1895 در پاریس، فرانسه، اولین کسانی بودند که تصاویر متحرک نمایش داده شده را به مخاطبان ارائه کردند. آنها از دستگاهی استفاده کردند که یک دوربین، یک پروژکتور و یک چاپگر فیلم بود.

تبریک روز سینما مبارک

تا سال 1914، چندین صنعت ملی فیلم تأسیس شد. در این زمان، اروپا، روسیه و اسکاندیناوی صنایع غالب بودند. آمریکا اهمیت بسیار کمتری داشت. فیلم‌ها طولانی‌تر شدند و داستان‌سرایی یا روایت، شکل غالب شد.

از آنجایی که مردم بیشتر برای دیدن فیلم ها پول پرداخت می کردند، صنعتی که در اطراف آنها رشد می کرد آماده شد تا پول بیشتری را برای تولید، توزیع و نمایشگاه آنها سرمایه گذاری کند، بنابراین استودیوهای بزرگ تاسیس و سینماهای اختصاصی ساخته شدند. جنگ جهانی اول به شدت بر صنعت فیلم در اروپا تأثیر گذاشت و صنعت آمریکا اهمیت نسبی پیدا کرد.

30 سال اول سینما با رشد و تثبیت پایه صنعتی، استقرار فرم روایی و اصلاح فناوری مشخص شد.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *