کلیپ جدید صدف صفرزاده معلم قائمشهری گنگستر شهر آمل جنجال شد

کلیپ جدید صدف صفرزاده معلم قائمشهری گنگستر شهر آمل جنجال شد

صدف صفرزاده معلم اهل قائمشهر این روزها نامش به ترند در فضای مجازی تبدیل شده است و توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرده است بعد از پخش کلیپ جنجالی گنگستر شهر آمل در کلاس درس که باعث اخراج او از مدرسه شد حالا ویدیو های دیگری از خانم معلم جوان در شبکه های اجتماعی دست به دست می‌شود که نشان می دهد در زمینه بلاگری نیز فعالیت دارد.

کلیپ جدید صدف صفرزاده معلم قائمشهری

او سعی می‌کند با ویدیو های مختلف کلیپ های آموزنده تهیه کند در پیج اینستاگرام ایشان ویدیو هایی از نوازندگی او به چشم می خورد.

صدف صفرزاده معلم جوان خوش ذوق روش های جالبی را برای تدریس نیز ارائه می کند  در کلاس درس دانش آموزان را برای آموزش بهتربا  روش خلاقانه ترغیب میکند.

اخراج صدف صفرزاده در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای داشته و بسیاری از کاربران معتقد بودند که نباید با او چنین سختگیرانه برخورد می شد آیت الله معلمی یکی از اعضای مجلس خبرگان در نامه ای به آموزش و پرورش خواستار بازگشت این معلم به کارش را بود که به مناسبت عید مبعث او بخشیده شد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی صدف صفرزاده معلم قائمشهری مازندرانی

بیوگرافی زینب کاظم‌ پور

یکی از کارشناسان درباره این ماجرا میگوید آموزش و پرورش ما در این قضیه چگونه عمل کرد، دو نکته وجود دارد. نکته نخست اینکه این قضیه برای بار اول نبود که اتفاق می افتاد و در گذشته هم شاهد پخش موزیک هایی چون «آقامون جنتلمنه» بودیم که در سطح گسترده و در حیاط مدارس همخوانی می شد که برای منِ کارشناس بسیار نگران کننده بود و همان موقع هم هشدارهایی به آموزش و پرورش داده شد که این موضوع را به صورت جدی آسیب شناسی کند، اما حرکت جدی در این زمینه صورت نگرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *