فیلم کامل گرگی وارد بیمارستان شد و همه میخکوب شدند

فیلم کامل گرگی وارد بیمارستان شد آیا واقعیت دارد؟

ویدیویی در یوتیوب منتشر شده که گرگی وارد بیمارستان شده و خواسته‌ای از پرستاران داشته است فردی که در این ویدیو داستان را تعریف می‌کند می‌گوید وقتی که گرگ وارد بیمارستان شده همه پرستاران میخکوب و هراسان ر جای خود خشکشان زده است و حسابی ترسیدند اما متوجه شدند که این گرگ برای آسیب رساندن به اینجا نیامده و خواسته‌ای از پرستاران دارند.

فیلم کامل گرگی وارد بیمارستان شد

دانلود این ویدیو

راوی این ویدیو به گونه‌ای در حال توضیح داستان است که بتواند توجه بیننده را به خود جلب کرده و ماجرا را طبیعی و واقعی نشان بدهد.

در حالی که این داستان واقعیت ندارد و ساخت و پرداخت ذهن راوی است.

اینکه تصویری از یک گرگ در حالی که چیزی در دهانش است در این ویدیو منتشر شده کاملاً ادیت شده بوده و واقعیت ندارد.

همچنین ببینید

علم کشی (علم جوش) چیست اتفاق در محرم  علم پرواز میکنه!

این روزها بسیاری از یوتیوبرها و بلاگرها برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر هرگونه داستان سرایی مطرح می‌کنند و تلاش دارند که با این روش دنبال کننده‌های خود را سرگرم کنند لذا نباید هیچ کدام از ویدیوهایی که در فضای مجازی دست به دست می‌شود را باور کرد مگر اینکه اطلاعات موثقی درباره آن توضیح داده شود.

این روزها حتی ویدیوهایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود را نمی‌توان باور کرد و ممکن است با هوش مصنوعی ساخته شده باشند حال چه برسد به توضیحاتی که یک شخص بر روی چندین عکس رائه می‌کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. یاسر قاسمی

    داداش خداوکیلی چی میزنی🤠،ساقی خوب کم گیر میاد این دوره زمونه😁قدرشو بدون💓

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *