گریه تلخ لیلا حاتمی در مراسم تشییع و خاکسپاری مادرش زهرا خوشکام

فیلم گریه شدید لیلا حاتمی برای فوت مادرش زری خوشکام

لیلا حاتمی بازیگر سینما و تلویزیون در سوگ مادرش زری به شدت گریه کرده که در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است زری خوشکام یا زهرا حاتمی مادر لیلا حاتمی امروز بر اثر ایست قلبی فوت کرد او در سال 1351 و 1352 در عرصه بازیگری فعالیت داشت و در فیلم های همسرش علی حاتمی بازی کرد اما بعد از انقلاب تصمیم گرفت از دنیای بازیگری فاصله بگیرد و به زندگی شخصی اش رسیدگی کند.

لیلا حاتمی در چند فیلم با مادرش همبازی بوده است و به شدت به مادرش وبستگی داشت او میگفت فوبیایش از  دست دادنش مادرش بوده است که به شدت او را اندوهگین خواهد کرد حالا مرگ مادرش باعث شده که وضعیت روحی او به شدت نگران کننده شود و بسیاری از بازیگران به او پیام های تسلیت بفرستند.

همچنین ببینید

بیوگرافی رشید مسجدی قهرمان پرتاب وزنه پارالمپیک +علت فوت

علی حاتمی پدر لیلا حاتمی در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۷۵ فوت کرده بود او از کارگردان های نامدار سینما به شما می آمد.

این هنرمند متولد ۱۳۲۶ بود که در سال‌های قبل از انقلاب با کارگردان‌هایی جون خسرو هریتاش، رضا میرلوحی و علی حاتمی همکاری داشت. بازی در فیلم‌های سینمایی «سیمای زنی در دوردست»، «در دنیای تو ساعت چند است؟»، «شعله ور» و ««طلاخون» از دیگر فعالیت‌های خوشکام در سال‌های اخیر بود.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *