اشک و گریه مونا مهرجویی در تشییع و خاکسپاری پدر و مادرش +عکس

گریه مونا مهرجویی در تشییع و خاکسپاری پدر و مادرش +عکس

مونا مهرجویی دختر داریوش مهرجویی در مراسم تشییع و خاکسپاری پدر و مادرش حضور پیدا کرد که بیشتر از حاضران در این مراسم مورد توجه عکاسان و خبرنگاران قرار گرفت.

مونا نامجویی که وضعیت بسیار بدی از لحاظ روحی داشت در این مراسم به همراه خانواده‌اش حضور پیدا کرد او اولین کسی بود که پیکر پدر و مادرش را غرق در خون رد خانه‌ دید و پلیس را در جریان کار قرار داد.

گریه مونا مهرجویی در تشییع و خاکسپاری

اشک و گریه مونا مهرجویی در تشییع و خاکسپاری پدر و مادرش +عکس

مونا در این مراسم نمی‌توانست صحبت کند و مدام گریه می‌کرد بسیاری از چهره‌های سرشناس سینما و تلویزیون سعی می‌کردند به نزد مونا رفته و او را دلداری بدهند و پیام تسلیت خود را به او بگویند.

فیلم سخرانی مونا بالای سر تابوت پدر و مادرش

همچنین ببینید:

بیوگرافی مونا مهرجویی دختر داریوش مهرجویی کیست +عکس و اینستاگرام

مون دختر ۱۸ ساله‌ای که در زمینه نقاشی فعالیت حرفه‌ای دارد او حاصل ازدواج داریوش مهرجویی و وحیده محمدی‌فر است و دارای یک خواهر و برادر ناتنی به نام صفا و مریم می‌باشد.

اشک و گریه مونا مهرجویی در تشییع و خاکسپاری پدر و مادرش +عکس اشک و گریه مونا مهرجویی در تشییع و خاکسپاری پدر و مادرش +عکس

مونا دختر ۱۸ ساله این زوج که ساعاتی را در خارج از منزل بود بعد از بازگشت، مقابل در خانه با شرایط غیرعادی مواجه شد و بدون اینکه داخل برود از یکی از اقوامش کمک خواست. سپس دختر جوان و فامیل‌شان با هم وارد خانه شدند و اجساد داریوش مهرجویی و همسرش را دیدند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *